Franchisa Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 83, tento měsíc 365, tento rok 5 112

Kdo jsme

Jsme agresivní, rychle a neustále se rozvíjející mezinárodní společnost, s nadmírou zkušeností v oblasti přepravy zboží, stěhování (stěhovacích služeb), vyklízení (vyklízecích služeb), v oblasti úklidů (úklidových služeb) v oblasti údržby nemovitostí (řemeslných služeb) a to jak na celém území České republiky, tak i v zemích Evropské unie. Jako jediní na světě jsme aplikovali propracovaný FRANCHISOVÝ SYSTÉM do oblasti stěhovacích služeb, služeb vyklízecích, úklidových služeb i služeb hodinových manželů a jak se ukázalo, velmi úspěšně. Dokázali jsme to, aby se jednotliví šikovní a spolehliví živnostníci a podnikatelé spojili v jeden stabilní a silný celek, zajišťující nejen veškeré stěhovací služby, úklidové práce, opravy, údržby ale i libovolné vyklízecí práce. Aby společně vydělávali a budovali značku kvality pod jednou střechou, za stejných podmínek – pod záštitou značky EXTRA SLUŽBY.

Náš tým

Nevytváříme mezi FRANCHISANTY konkurenční prostředí, ale právě naopak. Táhneme za jeden provaz. Společně si pomáháme, přenecháváme a domlouváme zakázky, společně usnadňujeme lidem jejich trable při stěhování, při úklidech, při opravách nemovitostí - společně vytváříme prioritu kvalitní a silné mezinárodní značky EXTRA SLUŽBY.

Naše léty ověřené a do dokonalosti dotažené know-how nám umožňuje dodávat velmi kvalitní služby všem občanům, firmám i institucím na území celé Evropy. Umožňujeme každému spolupracujícímu subjektu vydělávat tolik, kolik sám chce a nikdy ho nenecháme padnout. Požadujeme pouze jediné - dodržování námi předaného know-how a profesionální přístup k práci.

Možnosti financování - STARTUP Přidejte se k nám