Franchisa Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 13, tento týden 113, tento měsíc 418, tento rok 3 205

Proč s námi - franchisa Extra Stěhování

Jak začít podnikat? Hlavně v čem podnikat? Jak minimalizovat rizika v podnikání? Jak rychle vydělat? Kde a jak vydělat peníze? Jak se osamostatnit a postavit se na vlastní nohy? Jak být úspěšný podnikatel? Jak správně investovat?

Většinu těchto otázek si klade každý, kdo se chce pustit do podnikání či do investice a přemýšlí jakým směrem a do čeho se pustit. Nemáme návod na rychlé a snadné zbohatnutí, ale máme návod na to, jak úspěšně podnikat a přitom stabilně vydělávat bez jakýchkoli větších rizik. Pády a vzestupy jsme zažili už my a proto vás pod naším vedením ušetříme těchto krachů, prodělečných kroků, ztrát a rizik.

Prodáme každému férovému zájemci o naše franchisy návod a značku na to, jak stabilně podnikat, jak růst a jak vydělávat víc a víc peněz.

Pokud znáte již naši letitou historii franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, kupte si na 5 let franchisu za 2 400 000 Kč a pak už jen neomezeně stahujte zakázky na stěhování a vyklízení, inkasujte, vydělávejte a o nic víc se nestarejte.

Pokud nás ještě neznáte a nevěříte tomu, že se dá i v oboru stěhování a vyklízení tolik vydělávat, kupte si na 5 let franchisovou značku EXTRA STĚHOVÁNÍ za pouhých 99 000 Kč a podnikejte pod naši značkou a za naše ceny. Kompletně vás vybavíme, proškolíme a předáme naše know-how. Neplatíte vůbec nic, jen když si budete chtít z centrální databáze zakázek nějakou stáhnout a zrealizovat, zaplatíte za ni 900 Kč. Každá zakázka – 900 Kč. Žádná rizika, platíte jen za vybrané a námi dodané zakázky.

V České republice je zhruba 1 150 stěhováků a stěhovacích firem. Každý bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přetahují si klienty, podrážejí ceny, utrácejí za reklamy.

Umožníme pouze 99 franchisantům v České republice, aby ušetřily veškeré náklady a přesto dokázali pohodlně, spokojeně a pravidelně vydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivců.

Pouze 99 jednotlivců má šanci stát se součástí našeho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoli pomáhat. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou stabilní značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chcete neomezeně podnikat v oblasti stěhování a vyklízení a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ, nebo chcete přežívat sami, se svou firmou a svými náklady?

Přidejte se k nám