REKLAMA TV

Proč s námi - franchisa Extra Stěhování

V ČR je zhruba 1 150 stěhováků a stěhovacích firem. Každý bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přetahují si klienty, podrážejí ceny, utrácejí za reklamu...

Umožníme pouze 72 franchisantům v České republice, aby neměli náklady a přesto dokázali spokojeně vydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivců.

Pouze 72 jednotlivcůšanci stát se součástí jednoho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoli pomáhat. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou značkou ŽLUTÉHO SLONA.

Chcete podnikat v síti stěhování a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou, nebo chcete přežívat sami se svou firmou a svými náklady?

Nemáte dostatečné množství vlastních finančních prostředků na to, abyste vstoupili do sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ? Jako jediná franchisová síť v ČR vám můžeme ve spolupráci s KOMERČNÍ BANKOU nabídnout možnost financování pro začínající podnikatele prostřednictvím programu STARTUP - (KB - EXTRA SLUŽBY).© 2006, 2018 RISS COMPANY s.r.o.   Fotogalerie | Kontakt