FRANCHISA EXTRA STĚHOVÁNÍ
800668888

Proč s námi - franchisa Extra Stěhování

V České republice je zhruba 1 150 stěhováků a stěhovacích firem. Každý bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přetahují si klienty, podrážejí ceny, utrácejí za reklamy.

Umožníme pouze 99 franchisantům v České republice, aby ušetřily veškeré náklady a přesto dokázali pohodlně, spokojeně a pravidelně vydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivců.

Pouze 99 jednotlivců má šanci stát se součástí našeho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoli pomáhat. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou stabilní značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chcete neomezeně podnikat v oblasti stěhování a vyklízení a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ, nebo chcete přežívat sami, se svou firmou a svými náklady?

Nemáte dostatečné vlastních finančních prostředků na to, abyste vstoupili do mezinárodní sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ? Jako jediná franchisová síť v ČR vám můžeme ve spolupráci s nejstabilnější bankou v ČR nabídnout možnost financování pro začínající podnikatele prostřednictvím programu STARTUP EXTRA SLUŽBY.

Možnosti financování - STARTUP Přidejte se k nám

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook