Fotogalerie stěhování Plzeň

Stěhování v Plzeňském kraji

800 66 88 88

V Plzeňské fotogalerii stěhovací franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou zachycené momenty, kdy skuteční profesionálové, zaměření na stěhovací služby, stěhují byty v Plzni, stěhují domy a vily v Plzni, ale stěhují i kanceláře, stěhují firmy a společnosti v Plzni nebo stěhují stavební materiál. Jsou zde zachyceni plzeňští stěhováci, kteří stěhují obchody či prodejny v Plzni, stěhují restaurační zařízení a vybavení nebo stěhují chaty či chalupy na Plzeňsku. Jsou zde zachycené momenty, kdy je stěhován nábytek, kdy jsou stěhovány trezory, těžké předměty, klavíry či piana nebo kde jsou stěhovány stroje či strojní zařízení na celém území Plzeňska.

>V celém Plzeňském kraji jsou vám odborní pracovníci sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ k dispozici 365 dní v roce proto, aby se postarali o stěhování vašich domácností nebo o stěhování vašich skladů či o stěhování jakýchkoli bytových či nebytových prostor na Plzeňsku.


stěhování Plzeň 1
stěhování Plzeň 2
stěhování Plzeň 3
stěhování Plzeň 4
stěhování Plzeň 5
stěhování Plzeň 6
stěhování Plzeň 7
stěhování Plzeň 8
stěhování Plzeň 9
stěhování Plzeň 10
stěhování Plzeň 11
stěhování Plzeň 12
stěhování Plzeň 13
stěhování Plzeň 14
800 66 88 88Profesionální, odborné a spolehlivé manipulační i přepravní služby franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stěhování bytů, domácností, domů, baráků, ale i kanceláří, firem, podniků a veškerých dalších bytových i nebytových prostor. Stěhování hotelů, ubytoven i pensionů, restaurací a restauračních zařízení, stěhování obchodů, krámů i neomezeně velkých prodejen a skladů. Přestěhujeme chaty, chalupy i jiná rekreační zařízení. Zajišťujeme a poskytujeme i přemístění a přepravu veškerých těžkých břemen jako jsou stroje, výrobní linky, trezory či sejfy nebo klavíry, piana a pianina. Levné stěhovací práce zajišťujeme NONSTOP, kompletně po celé Evropské unii. Všichni pracovníci jsou řádně proškoleni, vybaveni i oblečeni. Poskytujeme komplexní stěhovací služby se zárukou spokojenosti, jistoty a kvality veškerých námi poskytovaných prací.