Fotogalerie stěhování Česká republika

Stěhování v České republice

800 66 88 88

V České fotogalerii stěhovací franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, která poskytuje své stěhovací služby kompletně na celém území České republiky i Evropské unie jsou zachycené momenty, kdy skuteční odborníci a profesionálové, zaměření na poskytování stěhovacích prací stěhují byty, stěhují domy, domky i vily, ale stěhují i kanceláře a kancelářské vybavení, stěhují firmy a firemní prostory nebo stěhují stavební materiál. Jsou zde zachyceni profesionální stěhováci, kteří stěhují obchody, prodejny i krámy, stěhují restaurace, jídelny i bary nebo stěhují rekreační objekty. Jsou zde zachycené momenty, kdy je stěhován nábytek a bytové vybavení, kdy jsou stěhovány trezory, stěhovány těžké předměty, klavíry, pianina i piana nebo kde jsou stěhovány stroje a strojní zařízení na celém území České republiky.

V celé České republice jsou vám zkušení a prověření pracovníci sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ k dispozici 365 dní v roce proto, aby se postarali o jakékoli stěhování vašich domácností nebo o stěhování vašich skladů či o stěhování jakýchkoli bytových či nebytových prostor kompletně na celém území České republiky.


stěhování Česká republika 1
stěhování Česká republika 2
stěhování Česká republika 3
stěhování Česká republika 4
stěhování Česká republika 5
stěhování Česká republika 6
stěhování Česká republika 7
stěhování Česká republika 8
stěhování Česká republika 9
stěhování Česká republika 10
800 66 88 88Profesionální, odborné a spolehlivé manipulační i přepravní služby franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stěhování bytů, domácností, domů, baráků, ale i kanceláří, firem, podniků a veškerých dalších bytových i nebytových prostor. Stěhování hotelů, ubytoven i pensionů, restaurací a restauračních zařízení, stěhování obchodů, krámů i neomezeně velkých prodejen a skladů. Přestěhujeme chaty, chalupy i jiná rekreační zařízení. Zajišťujeme a poskytujeme i přemístění a přepravu veškerých těžkých břemen jako jsou stroje, výrobní linky, trezory či sejfy nebo klavíry, piana a pianina. Levné stěhovací práce zajišťujeme NONSTOP, kompletně po celé Evropské unii. Všichni pracovníci jsou řádně proškoleni, vybaveni i oblečeni. Poskytujeme komplexní stěhovací služby se zárukou spokojenosti, jistoty a kvality veškerých námi poskytovaných prací.