EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Česká republika

Stěhování Česká republikaStěhování Česká republika – Profesionální, spolehlivá a prověřená stěhovací společnost EXTRA SLUŽBY vám kdykoli zajistí zásluhou svých franchisových posádek bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen v jednotlivých krajích, ale na celém území České republiky. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při přepravě nejen z České republiky, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do České republiky. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce, 7 dní v týdnu.
Stát Česká republika je součástí zemí, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zásluhou toho vám můžeme v pohodové dojezdové vzdálenosti na celém území České republiky kdykoli zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, domu, kanceláře, firmy nebo při stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, vybavení či bytového zařízení, které požadujete kdekoli v České republice přestěhovat, přepravit, vystěhovat nebo odstěhovat.
Celá Česká republika je pro vás jakožto pro klienta zemí, ve které si můžete kdykoli objednat naše profesionální a spolehlivé stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci z franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zajištění veškerých potřebných obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku jsou automatickou součástí našich služeb poskytovaných na celém území České republiky.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v České republice, ale i při stěhování do České republiky, stěhování z České republiky nebo při stěhování po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice. Před požadovaným stěhováním v České republice nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v České republice si prohlédněte náš ceník stěhování Česká republika (viz stěhování Česká republika ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook