Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 3, tento týden 34, tento měsíc 289, tento rok 2 482
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Česká republika

stěhování a stěhovací práce

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Profesionální, spolehlivá a prověřená stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí zásluhou svých franchisových posádek bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen v jednotlivých krajích, ale na celém území České republiky. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při přepravě nejen z České republiky, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do České republiky. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce, 7 dní v týdnu.

Stát Česká republika je součástí zemí, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme v pohodové dojezdové vzdálenosti na celém území České republiky kdykoli zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, domu, kanceláře, firmy nebo při stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, vybavení či bytového zařízení, které požadujete kdekoli v České republice přestěhovat, přepravit, vystěhovat nebo odstěhovat.

Celá Česká republika je pro vás jakožto pro klienta zemí, ve které si můžete kdykoli objednat naše profesionální a spolehlivé stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci z franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zajištění veškerých potřebných obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku jsou automatickou součástí našich služeb poskytovaných na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Česká republika

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Česká republika

Česká republikaJedná se o stát ve střední Evropě, kde jsme začali v roce 2006 budovat značku EXTRA STĚHOVÁNÍ a nyní nabízíme své služby stěhování a vyklízení téměř po celé republice za pomoci franchisových poboček, které NON-STOP nabízejí jednotné ceny a především kvalitu odvedených prací pro naše klienty. Tímto jsme se během několika let stali jednou z předních stěhovacích firem České republiky s působností po celé Evropě. Českou republiku tvoří 3 historické české země, tj. Čechy, Morava a Slezsko. Česko má v současnosti více jak 10 milionů obyvatel, rozlohu téměř 80 tisíc kilometrů čtverečních a nespočet kulturních památek, rozmístěných ve všech koutech. Sousední státy jsou Německo, Polsko, Rakousko a Slovensko a jsme jako naši sousedi členem OSN či Evropské Unie. Mezi státní symboly patří mimo jiné malý a velký znak, státní vlajka či státní hymna Kde domov můj. Hlavním městem je Praha, nejdelší řekou je Vltava a nejvyšším bodem je Sněžka. Po celé republice se využívá jako platidlo česká koruna, která vznikla stejně jako samostatný český stát 1. ledna 1993 po rozdělení Československa.