Stěhování Zlínský kraj, stěhovací práce

Zlínský kraj

Zlínský kraj je jedním ze 14 krajů České republiky a tvoří jej okresy Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín. Sídlo kraje je ve Zlíně, který je největším městem se 75 tisíci obyvateli. Sousedí s Olomouckým, Moravskoslezským a Jihomoravským krajem, ale také na východě sdílí státní hranice se Slovenskem. Zhruba třetinu území tvoří chráněné oblasti Beskydy a Bílé Karpaty, které patří mezi rezervace UNESCO. Naši stěhováci přímo v tomto kraji v současné době denně zajišťují s kolegy z Jihomoravského kraje, který je nedaleko, levné a kvalitní služby pod značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ve Zlíně v 90. letech 19. století založili sourozenci Baťovi svou, později světoznámou, společnost Baťa, čímž se Zlín stal velmi známým městem a na počest hlavně Tomáši Baťovi zde vznikla například Univerzita či krajská nemocnice Tomáše Bati. V roce 2008 bylo dostavěné obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko na náměstí Míru, které se nachází na místě bývalé historické budovy Záložny.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Kroměříž Okres Zlínského kraje s rozlohou 795 km2, jehož největším městem je právě Kroměříž, která je přezdívaná Hanácké Athény a ležící na řece Moravě. Známý je především Arcibiskupský zámek, který je zapsán na listině světového kulturního dědictví UNESCO od roku 1998. Na celém území okresu zajišťuje naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ profesionální stěhovací služby.

Chci se stěhovat v Kroměříži

Uherské Hradiště Žije zde více jak 140 tisíc obyvatel a naše levné, přesto kvalitní služby poskytujeme na celém území okresu Uherské Hradiště s rozlohou 991 km2, kde tyto služby zajišťujeme nejen pro domácnosti či jednotlivce, ale také pro zde sídlící obchodní společnosti, a to se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Uherském Hradišti

Vsetín Jedná se o okres ve Zlínském kraji, který sousedí s okresy Kroměříž, Zlín, Frýdek-Místek, Nový Jičín a okresem Přerov. Jeho jihovýchodní hranice tvoří státní hranici se Slovenskem. Svou rozlohou 1 142 km2 patří k největším v kraji a i zde působí naše franchisové pobočky sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a zajišťují obyvatelům a firmám profesionální stěhovací servis.

Chci se stěhovat ve Vsetíně

Zlín Nachází se zde sídlo Zlínského kraje a na rozloze 1 033 km2 žije přibližně 192 tisíc obyvatel, pro které zajišťujeme levný a kvalitní stěhovací servis se zárukou kvality sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Nejen pro domácnosti a jednotlivce, ale i pro firmy poskytujeme naše služby při stěhování kanceláří, hal, či skladů, a to vše se zárukou kvalitně odvedené práce.

Chci se stěhovat ve Zlíně