Stěhování Jihomoravský kraj, stěhovací práce

Jihomoravský kraj

Vznikl na území jižní Moravy a mezi lety 2000 a 2001 byl známý také jako Brněnský kraj. Je tvořen 7 okresy. Nejlidnatějším okresem je Brno, následuje Brno-venkov a Hodonín. Další okresy jsou Blansko, Břeclav, Vyškov a Znojmo. Sousedí s Jihočeským krajem, Vysočinou, Pardubickým, Olomouckým a Zlínským krajem. Jeho jižní a jihovýchodní hranice tvoří státní hranici s Rakouskem a Slovenskem. Sídlem tohoto kraje je Brno, které je zároveň se svými téměř čtyřmi sty tisíci lidmi jeho největším městem a 2. nejlidnatějším městem v České republice. Mezi metropolemi Praha a Brno vede nejstarší a nejznámější dálnice D1, která tyto 2 kraje spojuje, a denně ji využívají desítky tisíc řidičů včetně našich stěhovacích poboček EXTRA STĚHOVÁNÍ, které denně stěhují byty, domy, kanceláře, firmy, ale i celé hotely, pensiony či úřady v celém Jihomoravském kraji. Poskytují zde NON-STOP profesionální, kvalitní a levné služby se zárukou kvality. Dálnici D1 využívají i při stěhování do Ostravy či naopak či dálnici D52 do nedaleké Vídně.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Blansko Převážně hornatý okres Jihomoravského kraje, který leží na jeho severu a ve kterém žije více jak 100 000 obyvatel, pro který naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací servis ze zárukou kvalitně odvedené práce nejen pro domácnosti, ale také pro firmy. Mezi turisticky nejatraktivnější místa patří Moravský kras.

Chci se stěhovat v Blansku

Brno Tento okres s více jak 380 tisíci obyvateli je kompletně obklopen okresem Brno-venkov. Zde poskytuje naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ své služby všem obyvatelům při stěhování domů, bytů či sklepů, ale také firmám při stěhování kanceláří, skladů a hal. Jedná se zároveň o druhé největší město ČR a největší město Moravy, ve kterém je sídlo Jihomoravského kraje.

Chci se stěhovat v Brně

Brno-venkov Rozloha okresu je 1 499 km2 a žije zde více než 222 tisíc obyvatel. Tento okres přímo sousedí s okresy Blansko, Vyškov, Břeclav, Znojmo a okresem Brno-město, které téměř celé obklopuje až na jediný bod. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ nabízí stěhovací služby všem obyvatelům, ale také firmám, které sídlí v tomto okrese.

Chci se stěhovat v okrese Brno-venkov

Břeclav Leží na jihu Jihomoravského kraje a prakticky celá tato oblast je velmi významnou oblastí vinařské turistiky, a to především Mikulov či Valtice. Stěhovací služby poskytujeme v celém okresu Břeclav pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a NON-STOP 7 dní v týdnu zajišťujeme firmám a obyvatelům profesionální servis za příznivé ceny s víkendy a svátky bez příplatků.

Chci se stěhovat v Břeclavi

Hodonín Stejně jako ostatní okresy Jihomoravského kraje se jedná o velmi vyhledávaný cíl vinařské turistiky a i zde působí naši franchisanti sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro více než 150 tisíc obyvatel a poskytuje jim kompletní stěhovací služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tyto práce nabízíme nejen pro domácnosti, ale zajišťujeme i stěhování firem a společností.

Chci se stěhovat v Hodoníně

Vyškov Okres s rozlohou necelých 1 000 km2 a počtem obyvatel téměř sto tisíc, sousedí s okresy Hodonín, Břeclav, Brno-venkov či Blansko. Nabízíme zde na celém území naše kvalitní a profesionální stěhovací služby se zárukou kvality se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zajišťujeme stěhování bytů či domů, ale zajistíme přestěhování firem, hal a skladů.

Chci se stěhovat ve Vyškově

Znojmo V okrese se nachází mnoho významných vinařských obcí, jako jsou Ivančice, Lechovice či okresní město Znojmo a mnoho dalších. Také na jeho území leží jeden z českých národních parků, Národní park Podyjí, který je svou rozlohou nejmenší v České republice. Také zde poskytujeme naše služby stěhování NON-STOP, a to rychle, kvalitně a levně.

Chci se stěhovat ve Znojmě