Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Semily

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Semily a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Semilech zajistí? Pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Semilech a okolí zajistíme odborné a spolehlivé stěhovací služby při stěhování domů, stěhování bytů, stěhování pensionů, knihoven, škol, stěhování úřadů, stěhování restaurací, pivnic, skladů nebo například stěhování prodejen a obchodů. EXTRA STĚHOVÁNÍ nabízí jednotné ceny pro celou ČR a neúčtuje žádné vedlejší poplatky.
Prioritou naších stěhováků je vždy profesionální a spolehlivý přístup. Přemisťujeme a stěhujeme běžné vybavení bytu, stěhujeme nábytek, osobní věci, ale i různé hudební nástroje, kulisy, dekorace, stroje, trezory, stavební materiál a jiné. Na nadměrné náklady máme k dispozici speciální techniku pro manipulaci a následnou přepravu. Montujeme a demontujeme nábytek.
Na vyžádání vám v Semilech zajistíme osobní prohlídku stěhovaných prostor odborným technikem, pro zjištění rozsahu poskytovaných služeb a cenové nabídky. Postaráme se o vás 24hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků. Objednejte si stěhování v Semilech u naší společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ a vyzkoušejte si kvalitu našich stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Semilech, ale i při stěhování do Semil, ze Semil nebo po Semilech! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Semilech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Semily ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Semilech zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com