Objednat

Stěhování Jihlava, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jihlava a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jihlavě zajistí? Nejen v Jihlavě, ale kompletně po celém Jihlavském okolí a celé Vysočině vám poskytneme profesionální a nejlepší stěhovací servis. Pod hlavičkou registrované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme vysoký standard při stěhování bytových jednotek, stěhování domů, stěhování chalup, zahrad, sklepů nebo stěhování kanceláří či stěhování firemních objektů. Kdykoli vám na vyžádání zajistíme stěhování restaurace a hospody, stěhování škol i školek, stěhování prodejny či obchodu nebo například stěhování hotelu či pensionu.

Co stěhujeme

V Jihlavě stěhujeme každý den běžný nábytek, osobní věci, křehké předměty i hudební nástroje všech rozměrů. Poskytujeme jak lokální stěhování, tak i stěhování mezinárodní. Pracujeme 24 hodin denně, bez ohledu na soboty, neděle a svátky. Vždy své stěhovací služby poskytujeme za jasně daných a přehledných cen uvedených online v našem ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté příplatky. Své objednávky můžete provádět pomocí našeho objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné infolinky 800 66 88 88.

Vycházíme vám vstříc

Stěhování v Jihlavě zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Stěhujeme a přepravujeme nejen běžné předměty a domácnosti, ale stěhujeme také nadrozměrné předměty, stěhujeme trezory i stavební materiál. Nejkvalitnější stěhovací práce v Jihlavě vám s úsměvem na tváři zajistí naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Jihlava

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jihlavě, ale i při stěhování do Jihlavy, z Jihlavy nebo po Jihlavě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jihlavě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Jihlava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jihlavě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Jihlavě zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Jihlavě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Jihlava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Jihlavy. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Jihlavě. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Jihlava-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Jihlavy. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Jihlavy do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Jihlavě s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Jihlavě. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Jihlavy. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Jihlavě využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Jihlava -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Jihlavy. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.