EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Jihlava

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ JIHLAVA

Stěhování Jihlava - Nejen v Jihlavě, ale kompletně po celém Jihlavském okolí a celé Vysočině vám poskytneme profesionální a nejlepší stěhovací servis. Pod hlavičkou registrované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme vysoký standard při stěhování bytových jednotek, stěhování domů, stěhování chalup, zahrad, sklepů nebo stěhování kanceláří či stěhování firemních objektů. Kdykoli vám na vyžádání zajistíme stěhování restaurace a hospody, stěhování škol i školek, stěhování prodejny či obchodu nebo například stěhování hotelu či pensionu.

V Jihlavě stěhujeme každý den běžný nábytek, osobní věci, křehké předměty i hudební nástroje všech rozměrů. Poskytujeme jak lokální stěhování, tak i stěhování mezinárodní. Pracujeme 24 hodin denně, bez ohledu na soboty, neděle a svátky. Vždy své stěhovací služby poskytujeme za jasně daných a přehledných cen uvedených online v našem ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté příplatky. Své objednávky můžete provádět pomocí našeho objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné infolinky 800 66 88 88.

Stěhování v Jihlavě zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Stěhujeme a přepravujeme nejen běžné předměty a domácnosti, ale stěhujeme také nadrozměrné předměty, stěhujeme trezory i stavební materiál. Nejkvalitnější stěhovací práce v Jihlavě vám s úsměvem na tváři zajistí naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Jihlavě, ale i při stěhování do Jihlavy, stěhování z Jihlavy nebo při stěhování po Jihlavě! Nenabízíme levné stěhování v Jihlavě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jihlavě.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Jihlavě, ale i při stěhování do Jihlavy, stěhování z Jihlavy nebo při stěhování po Jihlavě! Nenabízíme levné stěhování v Jihlavě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jihlavě.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jihlavě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Jihlava

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Jihlavy. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Jihlavě. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Jihlava-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Jihlavy. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Jihlavy do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Jihlavě s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Jihlavě. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Jihlavy. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Jihlavě využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Jihlava-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Jihlavy. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook