Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Jihlava

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jihlava a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jihlavě zajistí? Nejen v Jihlavě, ale kompletně po celém Jihlavském okolí a celé Vysočině vám poskytneme profesionální a nejlepší stěhovací servis. Pod hlavičkou registrované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme vysoký standard při stěhování bytových jednotek, stěhování domů, stěhování chalup, zahrad, sklepů nebo stěhování kanceláří či stěhování firemních objektů. Kdykoli vám na vyžádání zajistíme stěhování restaurace a hospody, stěhování škol i školek, stěhování prodejny či obchodu nebo například stěhování hotelu či pensionu.
V Jihlavě stěhujeme každý den běžný nábytek, osobní věci, křehké předměty i hudební nástroje všech rozměrů. Poskytujeme jak lokální stěhování, tak i stěhování mezinárodní. Pracujeme 24 hodin denně, bez ohledu na soboty, neděle a svátky. Vždy své stěhovací služby poskytujeme za jasně daných a přehledných cen uvedených online v našem ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté příplatky. Své objednávky můžete provádět pomocí našeho objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné infolinky 800 66 88 88.
Stěhování v Jihlavě zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Stěhujeme a přepravujeme nejen běžné předměty a domácnosti, ale stěhujeme také nadrozměrné předměty, stěhujeme trezory i stavební materiál. Nejkvalitnější stěhovací práce v Jihlavě vám s úsměvem na tváři zajistí naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jihlavě, ale i při stěhování do Jihlavy, z Jihlavy nebo po Jihlavě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jihlavě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Jihlava ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jihlavě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com