EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Žďár nad Sázavou

Stěhování Žďár nad Sázavou

Stěhování Žďár nad Sázavou

Stěhování Žďár nad Sázavou - Stejně tak jako ve Žďáru nad Sázavou, tak i v celém jeho širokém okolí vám zajistíme profesionální a kvalitní stěhovací služby bytových i nebytových objektů. Přestěhujeme vám byty i činžovní domy, přestěhujeme kancelářské prostory i firemních objekty, přestěhujeme vám chaty i chalupy, ale taktéž vám přestěhujeme a přemístíme dle vašich požadavků například stavební materiál. Poskytneme vám stěhování prodejny i krámu, stěhování ubytovny i pensionu nebo například stěhování baru či restaurace.
Stěhujeme veškerý běžný nábytek, stěhujeme vybavení domácností, drobnosti, sklo, nádobí, knihy a časopisy, ale přestěhujeme i piana, křídla, stěhujeme trezory a ostatní nadměrná a těžká břemena. Pro daný druh stěhování vám zajistíme a dodáme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice. Stěhování a veškerý stěhovací servis poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Stěhovací práce vám zajišťují vždy zkušení a proškolení pracovníci.
Veškeré přepravní a stěhovací služby vám zajistíme jak ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí, tak i kdekoli po celé Evropské unii. Stěhovací služby franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou poskytovány za jednotných podmínek po celé České republice. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás zárukou kvality a jistoty v oboru stěhování a stěhovacích služeb.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale i při stěhování do Žďáru nad Sázavou, stěhování ze Žďáru nad Sázavou nebo při stěhování po Žďáru nad Sázavou! Nenabízíme levné stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Žďáru nad Sázavou. Před stěhováním ve Žďáru nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb ve Žďáru nad Sázavou si prohlédněte náš ceník stěhování Žďár nad Sázavou (viz stěhování Žďár nad Sázavou ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Žďár nad Sázavou

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Žďáru nad Sázavou. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Žďár nad Sázavou-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Žďáru nad Sázavou. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Žďáru nad Sázavou do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování ve Žďáru nad Sázavou s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování ve Žďáru nad Sázavou. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Žďáru nad Sázavou. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem ve Žďáru nad Sázavou využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Stěhování Žďár nad Sázavou -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Žďáru nad Sázavou. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním ve Žďáru nad Sázavou. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook