Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 128, tento měsíc 428, tento rok 428
Objednat

Stěhování Žďár nad Sázavou

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Žďár nad Sázavou a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Žďáru nad Sázavou zajistí? Stejně tak jako ve Žďáru nad Sázavou, tak i v celém jeho širokém okolí vám zajistíme profesionální a kvalitní stěhovací služby bytových i nebytových objektů. Přestěhujeme vám byty i činžovní domy, přestěhujeme kancelářské prostory i firemních objekty, přestěhujeme vám chaty i chalupy, ale taktéž vám přestěhujeme a přemístíme dle vašich požadavků například stavební materiál. Poskytneme vám stěhování prodejny i krámu, stěhování ubytovny i pensionu nebo například stěhování baru či restaurace.
Stěhujeme veškerý běžný nábytek, stěhujeme vybavení domácností, drobnosti, sklo, nádobí, knihy a časopisy, ale přestěhujeme i piana, křídla, stěhujeme trezory a ostatní nadměrná a těžká břemena. Pro daný druh stěhování vám zajistíme a dodáme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice. Stěhování a veškerý stěhovací servis poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Stěhovací práce vám zajišťují vždy zkušení a proškolení pracovníci.
Veškeré přepravní a stěhovací služby vám zajistíme jak ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí, tak i kdekoli po celé Evropské unii. Stěhovací služby franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou poskytovány za jednotných podmínek po celé České republice. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás zárukou kvality a jistoty v oboru stěhování a stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale i při stěhování do Žďáru nad Sázavou, ze Žďáru nad Sázavou nebo po Žďáru nad Sázavou! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Žďár nad Sázavou ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com