Objednat

Stěhování Žďár nad Sázavou, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Žďár nad Sázavou a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Žďáru nad Sázavou zajistí? Stejně tak jako ve Žďáru nad Sázavou, tak i v celém jeho širokém okolí vám zajistíme profesionální a kvalitní stěhovací služby bytových i nebytových objektů. Přestěhujeme vám byty i činžovní domy, přestěhujeme kancelářské prostory i firemních objekty, přestěhujeme vám chaty i chalupy, ale taktéž vám přestěhujeme a přemístíme dle vašich požadavků například stavební materiál. Poskytneme vám stěhování prodejny i krámu, stěhování ubytovny i pensionu nebo například stěhování baru či restaurace.

Co stěhujeme

Stěhujeme veškerý běžný nábytek, stěhujeme vybavení domácností, drobnosti, sklo, nádobí, knihy a časopisy, ale přestěhujeme i piana, křídla, stěhujeme trezory a ostatní nadměrná a těžká břemena. Pro daný druh stěhování vám zajistíme a dodáme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice. Stěhování a veškerý stěhovací servis poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Stěhovací práce vám zajišťují vždy zkušení a proškolení pracovníci.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré přepravní a stěhovací služby vám zajistíme jak ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí, tak i kdekoli po celé Evropské unii. Stěhovací služby franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou poskytovány za jednotných podmínek po celé České republice. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás zárukou kvality a jistoty v oboru stěhování a stěhovacích služeb.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Žďár nad Sázavou

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale i při stěhování do Žďáru nad Sázavou, ze Žďáru nad Sázavou nebo po Žďáru nad Sázavou! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Žďár nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si ve Žďáru nad Sázavou zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Žďáru nad Sázavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Žďár nad Sázavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Žďáru nad Sázavou. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Žďár nad Sázavou-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Žďáru nad Sázavou. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Žďáru nad Sázavou do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování ve Žďáru nad Sázavou s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování ve Žďáru nad Sázavou. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Žďáru nad Sázavou. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem ve Žďáru nad Sázavou využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Stěhování Žďár nad Sázavou -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Žďáru nad Sázavou. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním ve Žďáru nad Sázavou. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.