EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování chaty či chalupy Žďár nad Sázavou

Stěhování chaty či chalupy Žďár nad Sázavou

Stěhování chaty či chalupy ve Žďáru nad Sázavou

Stěhování chaty či chalupy Žďár nad Sázavou - Potřebujete vystěhovat, nebo naopak nastěhovat nábytek a vybavení do svého rekreačního objektu ve Žďáru nad Sázavou? Ať už se jedná o chatu nebo chalupu ve Žďáru nad Sázavou či okolí, velmi rádi vám toto stěhování zajistíme a poskytneme. Oslovte nás prostřednictvím online formuláře nebo telefonátem na centrální linku 800 66 88 88 se svojí poptávkou stěhování chaty nebo chalupy ve Žďáru nad Sázavou nebo v celém kraji Vysočina, a my se již o vše postaráme. Jakýkoli druh stěhování z chaty či na chatu nebo stěhování z chalupy či na chalupu naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí s profesionálním přístupem. Ať už chcete ze své chaty či chalupy vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či jiný nábytek, postaráme se vám o kompletní a spolehlivý stěhovací servis nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování chaty či chalupy ve Žďáru nad Sázavou, ale i při stěhování chaty či chalupy do Žďáru nad Sázavou, stěhování chaty či chalupy ze Žďáru nad Sázavou nebo při stěhování chaty či chalupy po Žďáru nad Sázavou! Nenabízíme levné stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Žďáru nad Sázavou. Před stěhováním ve Žďáru nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb ve Žďáru nad Sázavou si prohlédněte náš ceník stěhování Žďár nad Sázavou (viz stěhování Žďár nad Sázavou ceník).
Máte kromě stěhování chaty či chalupy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování chaty či chalupy Žďár nad Sázavou

V neděli jsme zazimovaly a přestěhovali chatu ve Žďáru nad Sázavou. Pánům ze společnosti extra by jsem chtěla poděkovat za jejich včasný příjezd, profesionální přístup, a hlavně za špičkovou cenu za kterou nás přestěhovali. Děkuju. Děkuju. Děkuju.Objednání stěhování chaty ve Žďáru nad Sázavou přes webový objednávkový formulář bylo velmi jednoduché a rychlé. Technici se mi ozvali během 0,5 hod. Samotné stěhování chaty proběhlo naprosto perfektně. Děkuji a doporučuji.Zásluhou chlapců z této stěhovací společnosti se nám předevčírem povedlo přestěhovat celou naši chalupu kousek od Žďáru nad Sázavou. Měla jsem z tohoto stěhování velké obavy, ale kluci byli naprosto špičkový. Při pohledu na jejich šikovnost jsem ztratila veškeré obavy spojené s tímto stěhováním. Chtěla bych chlapcům ještě jednou moc poděkovat, že mi stres, spojený s tímto stěhováním dokázali tak ulehčit. Rozhodně je budu všude doporučovat, protože jsou opravdu skvělý.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám zajišťovala vystěhování nově zakoupené zemědělské usedlosti ve Žďáru nad Sázavou. Profesionální a vřelý přístup všech zaměstnanců této společnosti bych ohodnotil na výbornou.Chalupu ve Žďáru nad Sázavou jsme stěhovali pomocí společnosti EXTRA SLUŽBY. S jejich prací jsme byli maximálně spokojeni.Chtěla bych poděkovat pánům ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ za jejich včerejší, špičkově odvedenou práci při stěhování mé chaty ve Žďáru nad Sázavou. Moc moc děkuji, každopádně doporučuji.Stěhování chaty ve Žďáru nad Sázavou. Výborná práce stěhováků.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook