EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování domácnosti Žďár nad Sázavou

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby ve Žďáru nad Sázavou nebo v okolí zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma ze Žďáru nad Sázavou, která vám velmi ráda vyjde vstříc. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám nejen v celém okrese Žďár nad Sázavou zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vaší domácnosti či vašich domácností. Se stěhováním domácnosti se vám velice rádi přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Standardní stěhování domácnosti ve Žďáru nad Sázavou samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku proti případnému poškození, dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následnou montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek při zajištění stěhování domácnosti, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Veškeré stěhovací pomůcky, obalový materiál a stěhovací krabice potřebné pro stěhování domácnosti jsou součástí dodávky naší stěhovací služby, stejně jako pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale i při stěhování domácnosti do Žďáru nad Sázavou, ze Žďáru nad Sázavou nebo po Žďáru nad Sázavou! Nenabízíme levné stěhování ve Žďáru nad Sázavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování domácnosti Žďár nad Sázavou ceník).
Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Velmi solidní a profesionální jednání při domlouvání stěhování domácnosti ve Žďáru nad Sázavou. Dochvilnost rychlost, skvělé odvedená práce, doporučuji.V sobotu jsme využili služeb této společnosti při stěhování naší domácnosti ve Žďáru nad Sázavou. Profesionální přístup, Výborné vystupování. Za nás dáváme společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ palec nahoru 👍.Byť se jednalo o malé stěhování domácnosti ve Žďáru nad Sázavou, tato společnost nám poskytla naprosto skvělý servis. Děkujeme jim za jejich ochotu a rychlost, s jakou nám poskytly své stěhovací služby. Děkujeme i za zajištění úklidu.Stěhovali jsme celou domácnost naší babičky. Zásluhou pánů ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme byli kompletně hotový za 6 hodin. Chtěla bych pánům poděkovat a pochválit je za jejich přístup k nám, obyčejným lidem, kteří se stěhováním nemají žádné zkušenosti. Rozhodně obdivuji jejich šikovnost a pracovitost. Vřele doporučuji.Stěhování domácnosti ve Žďáru nad Sázavou – vše proběhlo v naprostém pořádku chválím, děkuji, doporučuji.Tato společnost mi zajišťovala stěhování ve Žďáru nad Sázavou. Stěhoval jsem celou svoji domácnost včetně veškerého vybavení garáže a dílny. Vše co jsme si domluvili platilo. Seděla doba stěhování, seděla i cena stěhování. Chválím komplexnost služeb této společnosti.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme si vybrali pro stěhování naší domácnosti ve Žďáru nad Sázavou na základě doporučení od našich přátel. Děkujeme našim přátelům a hlavně děkujeme této stěhovací společnosti, která se u nás naprosto skvěle postaral. Určitě budeme doporučovat dál.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook