Stěhování Liberecký kraj - stěhovací práce Liberecký kraj

Liberecký kraj

Nachází se na severu Čech a je tvořen pouze čtyřmi okresy, a to Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa a Semily. Tomu také odpovídá to, že se po Praze jedná o druhý nejmenší kraj Česka. Hlavním krajským městem je Liberec, ve kterém se nachází jedna z nejznámějších ZOO v České republice, a to především díky bílým tygrům a také je známý jedním z prvních aquaparků v ČR v hotelu Babylon. Liberecký kraj sousedí se spolkovou zemí Sasko, ale převážná část sousedí s Polskem. Jedná se o druhý, nejdéle obsluhovaný okres naší sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ, kde došlo v roce 2008 k založení první franchisové pobočky v tomto kraji, a to přímo v jeho centru, Liberci. V současné době se nachází v tomto kraji 3 franchisové pobočky, které nabízejí své levné, ale především kvalitní a profesionální stěhování se zárukou kvality NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to vždy s úsměvem a chutí do práce. Mezi nejznámější kulturní památky Libereckého kraje patří hrad Bezděz, zámek Frýdlant či hotel Ještěd.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Česká Lípa Jedná se o okres v Libereckém kraji s více jak 100 tisíci obyvateli, kterým poskytujeme naše profesionální stěhovací a vyklízecí práce se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ. V okrese sídlí mimo jiné i výrobce ručního nářadí Narex či bývalá Vagónka, dnes pobočka koncernu Bombardier, která vyrábí komponenty vlakových souprav.

Chci se stěhovat v České Lípě

Jablonec nad Nisou Sousedí pouze s okresy Liberec a Semily včetně státních hranic s Polskem. Město Jablonec nad Nisou je proslulé především výrobou skla a bižuterie, které zaměstnává více než 11 tisíc lidí a výroba je především orientována na export, ale nachází se zde i Česká mincovna. Mezi nejznámější zde sídlící firmy patří i společnost Jablotron.

Chci se stěhovat v Jablonci nad Nisou

Liberec Jedná se o nejlidnatější okres Libereckého kraje a sídlí zde krajské město Liberec, které je 5. největším městem České republiky. Jedním ze symbolů města je novorenesanční stavba liberecké radnice. Celý okres je proslulý také libereckou ZOO, ve které, chovají bílé tygry. Je také domovem FC Slovanu Liberec či hokejového klubu Bílí Tygři Liberec.

Chci se stěhovat v Liberci

Semily V okrese Semily poskytuje naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ své služby obyvatelům NON-STOP se zárukovou kvalitně odvedených prací. Jedná se o jeden ze čtyř okresů v Libereckém kraji a největším městem je Turnov se svými patnácti tisíci obyvateli, který je současně velmi významným železničním a silničním uzlem.

Chci se stěhovat v Semilech

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerMilan Kysela
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Za mlýnem 351, 463 11 Liberec
počet franchisových licencí: 1