EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Ústí nad Orlicí

Stěhování Ústí nad OrlicíStěhování Ústí nad Orlicí – Kvalitní a profesionální stěhovací servis vám v Ústí nad Orlicí a celém jeho okolí poskytnou naši proškolení pracovníci z franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Rychle a spolehlivě přestěhujeme vaše byty, přestěhujeme domy, přestěhujeme bytové i nebytové prostory, přestěhujeme firmy, kulturní domy, výrobní haly i salóny krásy. I stěhování ubytovacích zařízení je pro nás hračkou.
Máme jednotné a přehledné hodinové ceny za stěhování, bez vedlejších příplatků. Před stěhováním vám dodáme potřebný počet stěhovacích krabic a potřebný obalový materiál. Zajistíme vám dostačující počet proškolených pracovníku a vhodné užitkové automobily od 3,5t do 24t. V případě vašeho zájmu vám od A do Z zajistíme i mezinárodní stěhování do jakékoli země v Evropské unii.
Před stěhováním domácností vám můžeme poskytnout prohlídku odborným technikem, aby určil rozsah stěhování a vytvořil vám nezávaznou cenovou nabídku za stěhování. Stěhujeme a pracujeme 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy a svátky. Se společností EXTRA SLUŽBY se v Ústí nad Orlicí nemusíte stěhování obávat.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Ústí nad Orlicí, ale i při stěhování do Ústí nad Orlicí, stěhování z Ústí nad Orlicí nebo při stěhování po Ústí nad Orlicí! Nenabízíme levné stěhování v Ústí nad Orlicí, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Ústí nad Orlicí. Před požadovaným stěhováním v Ústí nad Orlicí nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Ústí nad Orlicí si prohlédněte náš ceník stěhování Ústí nad Orlicí (viz stěhování Ústí nad Orlicí ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ústí nad Orlicí zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Ústí nad Orlicí

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Ústí nad Orlicí. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Ústí nad Orlicí-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Ústí nad Orlicí. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Ústí nad Orlicí do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Ústí nad Orlicí s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Ústí nad Orlicí. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Stěhování z Ústí nad Orlicí. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Ústí nad Orlicí využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Ústí nad Orlicí -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Ústí nad Orlicí. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Ústí nad Orlicí. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook