Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Ústí nad Orlicí

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Ústí nad Orlicí a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Ústí nad Orlicí zajistí? Kvalitní a profesionální stěhovací servis vám v Ústí nad Orlicí a celém jeho okolí poskytnou naši proškolení pracovníci z franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Rychle, kvalitně a spolehlivě přestěhujeme vaše byty, domy, firmy, kanceláře, kulturní domy, výrobní haly i salóny krásy. Máme jednotné a přehledné hodinové ceny za naše služby a přepravu bez jakýchkoli vedlejších příplatků. Před zahájením každé stěhovací akce vám dodáme potřebný počet stěhovacích krabic a obalový materiál. Zajistíme potřebný počet proškolených pracovníku a vhodné užitkové automobily od 3,5t do 24t. V případě vašeho zájmu zajistíme od A do Z i jakékoli mezinárodní stěhování do libovolné země v EU.
Před samotným poskytnutím našich služeb vám samozřejmě můžeme poskytnout i prohlídku odborným technikem, aby určil rozsah služeb a vytvořil vám nezávaznou cenovou nabídku. Stěhujeme a pracujeme 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy a svátky. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ se v Ústí nad Orlicí nemusíte obávat žádné komplikace či pochybení v průběhu celého stěhovacího procesu.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Ústí nad Orlicí, ale i při stěhování do Ústí nad Orlicí, z Ústí nad Orlicí nebo po Ústí nad Orlicí! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Ústí nad Orlicí, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Ústí nad Orlicí ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ústí nad Orlicí zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com