Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Vyškov

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Vyškov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Vyškově zajistí? Ve Vyškově a jeho okolí Vám zajistíme kompletní stěhovací služby zaštítěné značkou kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Přestěhujeme domácnosti, stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme obchody, stěhujeme hotely, stěhujeme i výrobní haly. Stěhujeme chaty i chalupy, ale také vám zajistíme stěhování a přepravu libovolného stavebního materiálu.
Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů a domů bez ohledu na to, z jakého a do jakého patra toto stěhování je. Ve Vyškově, stejně jako po celé ČR máme jednotné, přehledné a jasně dané ceny stěhování bez skrytých příplatků a plateb. EXTRA STĚHOVÁNÍ má všechny své posádky a automobily pojištěné ve výši 3 000 000 Kč. Všichni naši pracovníci jsou zkušení a proškolení odborníci v oboru stěhovacích prací a používají jen kvalitní a profesionální vybavení a pomůcky.
Všechny vaše stěhované věci, jako například knihy, nádobí, křehké věci, kancelářské potřeby či šanony zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic. Objednávky stěhovacích služeb můžete provádět pohodlně, pomocí našeho objednávkového formuláře. Pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Jihomoravském kraji a ve Vyškově zajistíme rychlý a spolehlivý stěhovací servis.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Vyškově, ale i při stěhování do Vyškova, z Vyškova nebo po Vyškově! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Vyškově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Vyškov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Vyškově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com