Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Klatovy

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Klatovy a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Klatovech zajistí? Již řadu let poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhovací služby v Klatovech a širokém okolí Klatov. Poskytneme a samozřejmě zajistíme kompletní stěhování domů, bytů, firem, firemních objektů, archivů, kanceláří, ale také vám zajistíme přepravu jakéhokoli stavebního materiálu jako jsou cihly, okna, dveře, dlažba, kuchyňské linky a další materiál, který budete potřebovat přemístit či přenosit.
EXTRA SLUŽBY na Klatovsku nabízí širokou škálu svých služeb zaměřených na manipulaci a přepravu. Zajistíme vám dodání veškerého obalového materiálu a stěhovacích krabic, abychom zamezili poničení vašeho přepravovaného majetku. Kdykoli se vám postaráme o přemístění a přepravu trezorů, sejfů, klavírů a dalších těžkých břemen.
EXTRA STĚHOVÁNÍ je tu pro vás 24 hodin denně včetně víkendů a svátků, se zárukou značkové kvality stěhovacích služeb v Klatovech a okolí. Součástí všech našich stěhovacích prací je pojištění veškerého přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč, jednotné a přehledné ceny za hodinu práce a žádné další nesmyslné poplatky. Usměvaví stěhováci od společnosti EXTRA SLUŽBY vám maximálně usnadní vaše stěhování v Klatovech.
Každé stěhování je velmi často složitou životní situací, která se někdy může i zásluhou různých okolních vlivů zkomplikovat. Proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky, kteří mají zkušenosti. Právě zásluhou těchto zkušeností dokážou předcházet různým komplikacím. Už jen odhad množství stěhovaných předmětů, nábytku a krabic je velkým uměním a velmi často nejčastějším omylem našich klientů. Uložení a poskládání veškerých přepravovaných věcí do automobilu je dalším, velmi důležitým faktorem, který se dá naučit jen a jen praxí. Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří rozumí tvrdé práci stěhováků a dokáží vám se vším pomoci a poradit. Vždy udělají maximum pro to, aby celý proces manipulací probíhal přesně podle předem domluvených podmínek a pravidel. Aby správně přistavili automobil, odhadli jeho velikost, zajistili dostatečný počet pracovníků, dostatečný počet stěhovacích krabic, správné množství obalového materiálu a tím uspíšili celkový průběh a ušetřili váš čas.
Obraťte se na naše zkušené pracovníky ze sítě profesionálních stěhováků a ušetřete si čas, nervy, peníze a hlavně zdraví.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Klatovech, ale i při stěhování do Klatov, z Klatov nebo po Klatovech! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Klatovech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Klatovy ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Klatovech zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si v Klatovech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com