Stěhování Uherské Hradiště

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Stěhování Uherské Hradiště - Nejen v Uherském Hradišti, ale v celém Zlínském kraji vám zajistíme kompletní profesionální stěhovací servis zaštítěný značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Spolehlivé a kvalitní služby od kvalifikovaných pracovníků naší stěhovací sítě vám zajistíme nepřetržitě, 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Své poptávky po našich stěhovacích službách můžete provádět kdykoli z pohodlí svého domova pomocí jednoduchého objednávkového formuláře.

Jasně dané a přehledné ceny stěhovacích služeb jsou stejné nejen pro Zlínský kraj, ale pro celou ČR. Stěhujeme činžovní domy, stěhujeme domky, stěhujeme byty i apartmány. Stěhujeme kanceláře, stěhujeme ubytovny, stěhujeme rekreační střediska. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ se dokonale postará o veškeré vaše požadavky a přání spojené s problematikou stěhování vaší domácnosti nebo s problematikou stěhování prodejny či obchodu. Stěhované věci vám pečlivě zabalíme a našimi stěhovacími vozy dopravíme na místo určení. Všechny naše posádky jsou pojištěné na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Zajistíme vám veškerý potřebný obalový materiál, krabice i lepicí pásky.

Před stěhováním bytových nebo nebytových prostor vám vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku našich stěhovacích služeb. Od A do Z se postaráme o celý průběh stěhování v Uherském Hradišti nebo jeho okolí. Stěhovací služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ vám budou skutečně vyhovovat a my budeme velmi rádi, pokud se stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Uherském Hradišti, ale i při stěhování do Uherského Hradiště, stěhování z Uherského Hradiště nebo při stěhování po Uherském Hradišti! Nenabízíme levné stěhování v Uherském Hradišti, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Uherském Hradišti.


• kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
• stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
• 24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
• dodání veškerého obalového materiálu a krabic
• obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
• profesionální manipulační technika a vybavení
• pouze zkušení a proškolení pracovníci
• pojištění ve výši 3 000 000 Kč
• stěhování se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Uherském Hradišti, ale i při stěhování do Uherského Hradiště, stěhování z Uherského Hradiště nebo při stěhování po Uherském Hradišti! Nenabízíme levné stěhování v Uherském Hradišti, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Uherském Hradišti.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Uherském Hradišti zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!


společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt