Objednat

Stěhování Uherské Hradiště, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Uherské Hradiště a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Uherském Hradišti zajistí? Nejen v Uherském Hradišti, ale v celém Zlínském kraji vám zajistíme kompletní profesionální stěhovací servis zaštítěný značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Spolehlivé a kvalitní služby od kvalifikovaných pracovníků naší stěhovací sítě vám zajistíme nepřetržitě, 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Své poptávky po našich stěhovacích službách můžete provádět kdykoli z pohodlí svého domova pomocí jednoduchého objednávkového formuláře.

Co stěhujeme

Jasně dané a přehledné ceny stěhovacích služeb jsou stejné nejen pro Zlínský kraj, ale pro celou ČR. Stěhujeme činžovní domy, stěhujeme domky, stěhujeme byty i apartmány. Stěhujeme kanceláře, stěhujeme ubytovny, stěhujeme rekreační střediska. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ se dokonale postará o veškeré vaše požadavky a přání spojené s problematikou stěhování vaší domácnosti nebo s problematikou stěhování prodejny či obchodu. Stěhované věci vám pečlivě zabalíme a našimi stěhovacími vozy dopravíme na místo určení. Všechny naše posádky jsou pojištěné na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Zajistíme vám veškerý potřebný obalový materiál, krabice i lepicí pásky.

Vycházíme vám vstříc

Před stěhováním bytových nebo nebytových prostor vám vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku našich stěhovacích služeb. Od A do Z se postaráme o celý průběh stěhování v Uherském Hradišti nebo jeho okolí. Stěhovací služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ vám budou skutečně vyhovovat a my budeme velmi rádi, pokud se stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Uherské Hradiště

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Uherském Hradišti, ale i při stěhování do Uherského Hradiště, z Uherského Hradiště nebo po Uherském Hradišti! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Uherském Hradišti, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Uherské Hradiště ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Uherském Hradišti zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Uherském Hradišti zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Uherském Hradišti řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Uherské Hradiště vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Uherského Hradiště. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Uherské Hradiště-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Uherského Hradiště. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Uherského Hradiště do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Uherském Hradišti s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Uherském Hradišti. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Uherského Hradiště. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Uherském Hradišti využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Stěhování Uherské Hradiště -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Uherského Hradiště. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Uherském Hradišti. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.