Objednat

Stěhování Chrudim, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Chrudim a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Chrudimi zajistí? Franchisová síť stěhováků s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Chrudimi své profesionální stěhovací služby již řadu let. Stěhujeme budovy, domy, byty, firemní objekty, sklady, garáže i podnikové provozovny. Stěhujeme kanceláře, školy i školky a samozřejmě poskytujeme a zajišťujeme i mezinárodní stěhování po celé Evropské unii.

Co stěhujeme

Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitě veškerých služeb a prací poskytovaných svým zákazníkům. Přestěhujeme sejfy i trezory, piana, klavíry i pianina, posilovací stroje ale i křehké věci a předměty, obrazy, květiny, nábytek, keramiku, porcelán i kuchyňské spotřebiče. Manipulační a přepravní služby poskytujeme pouze s odborně proškoleným personálem a s vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. Naše stěhovací firma vám v celém Pardubickém kraji před zahájením každé akce zajistí a dodá veškerý obalový materiál i stěhovací krabice.

Vycházíme vám vstříc

Každý přepravovaný náklad je automaticky pojištěn ve výši 3 000 000 Kč. Naši profesionální a proškolení pracovníci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ se vám v Chrudimi postarají o zajištění kvalitního, spolehlivého a rychlého stěhovacího servisu.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Chrudim

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Chrudimi, ale i při stěhování do Chrudimi, z Chrudimi nebo po Chrudimi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Chrudimi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Chrudim ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chrudimi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Chrudimi zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Chrudimi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Chrudim vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Chrudimi. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Chrudimi. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Chrudim-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Chrudimi. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Chrudimi do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Chrudimi s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Chrudimi. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Chrudimi. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Chrudimi využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Chrudim -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Chrudimi. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.