EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Chrudim

Stěhování ChrudimStěhování Chrudim – Franchisová síť stěhováků s názvem EXTRA SLUŽBY poskytuje v Chrudimi své stěhovací služby již řadu let. Neomezeně zajišťujeme a poskytujeme stěhování domů, stěhování bytů, stěhování nábytku, stěhování rekreačních objektů, ale i stěhování firem a podniků, stěhování restaurací, stěhování prodejen a obchodů nebo stěhování hotelů a ubytoven. Stěhujeme kanceláře, školy i školky a samozřejmě poskytujeme a zajišťujeme i mezinárodní stěhování.
Naše společnost EXTRA SLUŽBY si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitě stěhovacích prací poskytovaných našim zákazníkům. Přestěhujeme trezory, stěhujeme klavíry i pianina, stěhujeme posilovací stroje ale i křehké věci, obrazy, květiny, nábytek, keramiku, porcelán a kuchyňské spotřebiče. Stěhování zajišťujeme vlastním, zkušeným a proškoleným personálem a vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. EXTRA SLUŽBY vám v Pardubickém kraji před samotným stěhováním zajistí a dodá vlastní obalový materiál i stěhovací krabice.
Každý přepravovaný náklad je automaticky pojištěn ve výši 3 000 000 Kč. Naši profesionální a proškolení pracovníci ze sítě EXTRA SLUŽBY se vám v Chrudimi postarají o zajištění kvalitního, spolehlivého a rychlého stěhovacího servisu.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Chrudimi, ale i při stěhování do Chrudimi, stěhování z Chrudimi nebo při stěhování po Chrudimi! Nenabízíme levné stěhování v Chrudimi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Chrudimi. Před požadovaným stěhováním v Chrudimi nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Chrudimi si prohlédněte náš ceník stěhování Chrudim (viz stěhování Chrudim ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chrudimi zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Chrudim

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Chrudimi. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Chrudimi. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Stěhování Chrudim-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Chrudimi. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Chrudimi do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Chrudimi s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Chrudimi. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Chrudimi. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Chrudimi využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Chrudim -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Chrudimi. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook