Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Chrudim

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Chrudim a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Chrudimi zajistí? Franchisová síť stěhováků s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Chrudimi své profesionální stěhovací služby již řadu let. Stěhujeme budovy, domy, byty, firemní objekty, sklady, garáže i podnikové provozovny. Stěhujeme kanceláře, školy i školky a samozřejmě poskytujeme a zajišťujeme i mezinárodní stěhování po celé Evropské unii.
Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitě veškerých služeb a prací poskytovaných svým zákazníkům. Přestěhujeme sejfy i trezory, piana, klavíry i pianina, posilovací stroje ale i křehké věci a předměty, obrazy, květiny, nábytek, keramiku, porcelán i kuchyňské spotřebiče. Manipulační a přepravní služby poskytujeme pouze s odborně proškoleným personálem a s vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. Naše stěhovací firma vám v celém Pardubickém kraji před zahájením každé akce zajistí a dodá veškerý obalový materiál i stěhovací krabice.
Každý přepravovaný náklad je automaticky pojištěn ve výši 3 000 000 Kč. Naši profesionální a proškolení pracovníci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ se vám v Chrudimi postarají o zajištění kvalitního, spolehlivého a rychlého stěhovacího servisu.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Chrudimi, ale i při stěhování do Chrudimi, z Chrudimi nebo po Chrudimi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Chrudimi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Chrudim ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chrudimi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com