EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 207, tento měsíc 417, tento rok 11 827
Objednat

Stěhování Nový Jičín

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Novém Jičíně a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, archivů i celých firem, to vše nabízí kvalitní a prověřená franchisová společnost EXTRA SLUŽBY nejen v Novém Jičíně, ale i v celém jeho okolí. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme a poskytneme stěhování ubytovny i hotelu, stěhování hospody či restaurace, ale také stěhování prodejny či obchodu. Odborně zabalíme a přepravíme nábytek, zařízení, elektroniku, trezory, pianina či jiná těžká břemena nebo například stavební materiál.
V Jičíně jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to včetně svátků. Stačí, když si vyplníte online objednávkový formulář a naši technici se vám již během chvíle ozvou a domluví s vámi celý průběh stěhovacích prací. Naše ceny stěhování jsou přehledné a jednotné pro jakékoli stěhování v ČR. Vždy se o vás a vaše stěhování bytových i nebytových prostor postarají profesionální a proškolení pracovníci.
Přepravovaný náklad je vždy pojištěn ve výši 3 000 000 Kč, a to u všech stěhovacích automobilů od 3,5t do 24t. Garance ceny, kvality a spokojenosti, to vše je franchisová síť stěhováků EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Novém Jičíně, ale i při stěhování do Nového Jičína, z Nového Jičína nebo po Novém Jičíně! Nenabízíme levné stěhování v Novém Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Nový Jičín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Novém Jičíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook