Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Jablonec nad Nisou

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jablonec nad Nisou a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jablonci nad Nisou zajistí? Stěhování vaší domácnosti vám poskytneme nejen v Jablonci nad Nisou, ale v celém jeho širokém sousedství, za těch nejlepších podmínek. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajišťujeme kompletní stěhovací servis v Jablonci i celé České republice.
Přestěhujeme nábytek, kuchyňské nádobí, doplňky, oblečení, nářadí, hračky, šanony i elektroniku. Přemístíme pianina, klavíry, sochy, umělecké předměty i různé exponáty. Stěhujeme bytové jednotky, stěhujeme rodinné domy i vily, stěhujeme kanceláře, společnosti i sklady. Zajistíme stěhování chaty i chalupy, stěhování pensionu či stěhování restaurace. Stěhování zajišťujeme proškolenými odborníky a vlastními stěhovacími vozy od 3,5t do 24t.
Standardem našich profesionálních stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Svátky, soboty i neděle jsou stěhováci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ připraveni zajistit vám ty nejlepší stěhovací práce v Jablonci, po Libereckém kraji, ale i kamkoli do zahraničí.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jablonci nad Nisou, ale i při stěhování do Jablonce nad Nisou, z Jablonce nad Nisou nebo po Jablonci nad Nisou! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jablonci nad Nisou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Jablonec nad Nisou ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com