Objednat

Stěhování Praha 2, stěhovací práce

stěhování

Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 2 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 2 zajistí? Na Praze 2, ale také v celém širokém okolí Prahy 2 vás spolehlivě přestěhujeme a odstěhujeme, pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Po celé Praze 2 vám kdykoli zajistíme dokonalé stěhovací služby. 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků se vám postaráme o spolehlivé stěhování v Praze. Vždy a pro všechny stěhujeme a pracujeme za stejných a přehledných cenových podmínek uvedených v našem ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné vedlejší ani skryté poplatky.

Co stěhujeme

Bezpečně vám přemístíme a přestěhujeme umělecké předměty, starožitnosti, křehké zboží, přestěhujeme trezory, klavíry ale stěhujeme i kancelářský nábytek, vybavení prodejny nebo stěhujeme stavební materiál, který potřebujete kamkoli vynosit. Prostřednictvím našich zkušených a proškolených zaměstnanců na Praze 2 stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře i firmy, stěhujeme chaty i chalupy, ale poskytujeme i mezinárodní stěhování. Stěhujeme restaurace i bary. Všechny naše posádky, disponující vozy od 3,5t do 24t jsou pojištěni na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré objednávky stěhování bytových i nebytových prostor přijímá naše centrála EXTRA STĚHOVÁNÍ přes online objednávkové formuláře nebo na naší centrální bezplatné zelené lince 800 66 88 88. Spokojenost našich zákazníků, objednávajících si stěhovací služby, je pro nás na prvním místě. Budeme velmi rádi, pokud i vám budeme moci nabídnout naše stěhovací práce.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Praha 2

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 2, ale i při stěhování do Prahy 2, z Prahy 2 nebo po Praze 2! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 2, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha 2 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 2 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si na Praze 2 zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze 2 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Praha 2 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 2. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 2-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 2. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 2 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 2 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 2. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 2. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 2 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 2 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 2. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 2. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.