Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Praha 2

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 2 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 2 zajistí? Na Praze 2, ale také v celém širokém okolí Prahy 2 vás spolehlivě přestěhujeme a odstěhujeme, pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Po celé Praze 2 vám kdykoli zajistíme dokonalé stěhovací služby. 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků se vám postaráme o spolehlivé stěhování v Praze. Vždy a pro všechny stěhujeme a pracujeme za stejných a přehledných cenových podmínek uvedených v našem ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné vedlejší ani skryté poplatky.
Bezpečně vám přemístíme a přestěhujeme umělecké předměty, starožitnosti, křehké zboží, přestěhujeme trezory, klavíry ale stěhujeme i kancelářský nábytek, vybavení prodejny nebo stěhujeme stavební materiál, který potřebujete kamkoli vynosit. Prostřednictvím našich zkušených a proškolených zaměstnanců na Praze 2 stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře i firmy, stěhujeme chaty i chalupy, ale poskytujeme i mezinárodní stěhování. Stěhujeme restaurace i bary. Všechny naše posádky, disponující vozy od 3,5t do 24t jsou pojištěni na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč.
Veškeré objednávky stěhování bytových i nebytových prostor přijímá naše centrála EXTRA STĚHOVÁNÍ přes online objednávkové formuláře nebo na naší centrální bezplatné zelené lince 800 66 88 88. Spokojenost našich zákazníků, objednávajících si stěhovací služby, je pro nás na prvním místě. Budeme velmi rádi, pokud i vám budeme moci nabídnout naše stěhovací práce.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 2, ale i při stěhování do Prahy 2, z Prahy 2 nebo po Praze 2! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 2, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 2 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 2 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com