EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Domažlice

Stěhování DomažliceStěhování Domažlice – Sháníte stěhování z Domažlic nebo do Domažlic? Stěhování v Domažlicích a v širokém okolí Domažlic vám za těch nej podmínek poskytne profesionální společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme, vyklízíme a uskladňujeme za jednotných cenových podmínek na základě našeho přehledného ceníku stěhovacích prací. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme a vyklízíme soukromé osoby i firmy.
Zajišťujeme kompletní stěhovací servis pro všechny naše klienty. Stěhujeme byty, domy, vily, činžovní domy, ale také chaty a chalupy, zemědělské usedlosti, kanceláře, nebo firmy. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme stěhování prodejny či obchodu nebo například stěhování hotelu či pensionu. Přestěhujeme vám posilovací stroje a sportovní vybavení, trezoryklavíry i pianina. Dodáváme a používáme vlastní obalové materiály. Pro stěhovací práce využíváme pouze vlastní, zkušené a proškolené pracovníky s vlastními vozy od 3,5t do 24t. Ručíme za celkový průběh námi poskytovaných služeb.
Přepravované náklady jsou vždy zabezpečené a pojištěné. Pro přepravu a manipulaci s těžkými a nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Rychlá a okamžitá reakce na poptávky stěhovacích služeb od našich klientů je samozřejmostí celé naší sítě EXTRA SLUŽBY.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Domažlicích, ale i při stěhování do Domažlic, stěhování z Domažlic nebo při stěhování po Domažlicích! Nenabízíme levné stěhování v Domažlicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Domažlicích. Před požadovaným stěhováním v Domažlicích nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Domažlicích si prohlédněte náš ceník stěhování Domažlice (viz stěhování Domažlice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Domažlicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Domažlicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Domažlice

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Domažlic. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Domažlice-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Domažlic. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Domažlic do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Domažlicích s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Domažlicích. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Domažlicích. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Domažlic. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Domažlicích využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Domažlice -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Domažlic. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook