Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Domažlice

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Domažlice a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Domažlicích zajistí? Stěhování v Domažlicích a v širokém okolí Domažlic vám za těch nejlepších podmínek poskytne profesionální stěhovací společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme, vyklízíme a přepravujeme za jednotných standardních podmínek a přehledného ceníku této stěhovací sítě. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme a vyklízíme soukromé osoby, instituce i firmy.
Zajišťujeme kompletní manipulační servis pro všechny naše klienty. Stěhujeme byty, domy, vily, činžovní domy, ale také chaty, chalupy a zemědělské usedlosti. Přestěhujeme posilovací stroje a vybavení, přemístíme trezory, sejfy, klavíry i pianina. Dodáváme a používáme vlastní obalové materiály. Při stěhovacích pracích využíváme pouze vlastní zkušené a proškolené odborné pracovníky s vlastními vozy od 3,5t do 24t. Ručíme za celkový průběh stěhování i přepravy.
Převážené náklady jsou vždy zabezpečené a pojištěné proti poškození. Pro přepravu a manipulaci s těžkými a nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Rychlá a okamžitá reakce na poptávky jakýchkoli stěhovacích služeb od našich klientů jsou samozřejmostí celé naší sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Každé stěhování je velmi často složitou životní situací, která se někdy může i zásluhou různých okolních vlivů zkomplikovat. Proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky, kteří mají zkušenosti. Právě zásluhou těchto zkušeností dokážou předcházet různým komplikacím. Už jen odhad množství stěhovaných předmětů, nábytku a krabic je velkým uměním a velmi často nejčastějším omylem našich klientů. Uložení a poskládání veškerých přepravovaných věcí do automobilu je dalším, velmi důležitým faktorem, který se dá naučit jen a jen praxí. Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří rozumí tvrdé práci stěhováků a dokáží vám se vším pomoci a poradit. Vždy udělají maximum pro to, aby celý proces manipulací probíhal přesně podle předem domluvených podmínek a pravidel. Aby správně přistavili automobil, odhadli jeho velikost, zajistili dostatečný počet pracovníků, dostatečný počet stěhovacích krabic, správné množství obalového materiálu a tím uspíšili celkový průběh a ušetřili váš čas.
Obraťte se na naše zkušené pracovníky ze sítě profesionálních stěhováků a ušetřete si čas, nervy, peníze a hlavně zdraví.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Domažlicích, ale i při stěhování do Domažlic, z Domažlic nebo po Domažlicích! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Domažlicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Domažlice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Domažlicích zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si v Domažlicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com