EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Domažlice

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ DOMAŽLICE

Stěhování Domažlice - Stěhování v Domažlicích a v širokém okolí Domažlic vám za nejlepších podmínek poskytne profesionální stěhovací společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme, vyklízíme a uskladňujeme za jednotných cenových podmínek na základě našeho přehledného ceníku stěhovacích prací. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme a vyklízíme soukromé osoby i firmy.

Zajišťujeme kompletní stěhovací servis pro všechny naše klienty. Stěhujeme byty, stěhujeme domy, vily, činžovní domy, ale stěhujeme také chaty a chalupy, stěhujeme zemědělské usedlosti, stěhujeme kanceláře, stěhujeme firmy. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme stěhování prodejny či obchodu nebo například stěhování hotelu či pensionu. Přestěhujeme vám posilovací stroje a sportovní vybavení, přestěhujeme trezory i pianina. Dodáváme a používáme vlastní obalové materiály. Pro stěhovací práce využíváme pouze vlastní, zkušené a proškolené pracovníky s vlastními vozy od 3,5t do 24t. Ručíme za celkový průběh stěhování.

Přepravované náklady jsou vždy zabezpečené a pojištěné. Pro přepravu a manipulaci s těžkými a nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Rychlá a okamžitá reakce na poptávky stěhovacích služeb od našich klientů je samozřejmostí celé naší sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Domažlicích, ale i při stěhování do Domažlic, stěhování z Domažlic nebo při stěhování po Domažlicích! Nenabízíme levné stěhování v Domažlicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Domažlicích.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Domažlicích, ale i při stěhování do Domažlic, stěhování z Domažlic nebo při stěhování po Domažlicích! Nenabízíme levné stěhování v Domažlicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Domažlicích.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Domažlicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Domažlicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Domažlice

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Domažlic. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Domažlice-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Domažlic. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Domažlic do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Domažlicích s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Domažlicích. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Domažlicích. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Domažlic. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Domažlicích využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Domažlice-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Domažlic. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook