Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 128, tento měsíc 428, tento rok 428
Objednat

Stěhování Ostrava

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Ostrava a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Ostravě zajistí? Nejen v Ostravě a širokém okolí Ostravy vám prostřednictvím naší franchisové společnosti EXTRA SLUŽBY zajistíme kvalitní, rychlé a spolehlivé stěhování domácností, stěhování bytů nebo stěhování domů. Zajistíme vám stěhování bytových a nebytových prostor nejen pro soukromé potřeby, ale i pro podnikatele a společnosti. Poskytneme vám stěhování kanceláří, stěhování firem, stěhování skladů, stěhování restaurací, jídelen a kaváren, stěhování hotelů a pensionů, stěhování obchodních prostor či prodejen, ale i stěhování fitness strojů, výrobních strojů a strojních zařízení. Přestěhujeme nábytek, běžné domácí vybavení a domácí spotřebiče, přestěhujeme interiérové předměty, obrazy a plátna, rostliny, ale také pianina či klavíry, trezory a jiná těžká břemena.
Přenášíme, přemisťujeme a stěhujeme i stavební materiály jako třeba cihly, okna, dveře, sanitu nebo obklady či dlažbu. V případě zájmu pro nás není problém zajistit vám i kompletní mezinárodní stěhování z Ostravy nebo do Ostravy. Všechny stěhované věci vám obalíme vlastním obalovým materiálem. Veškeré přepravované věci jsou vždy pojištěné ve výši 3 000 000 Kč. Naše stěhovací práce vám na Ostravsku poskytneme nepřetržitě, 24 hodin denně včetně svátků i víkendů.
Máme jednotné ceny stěhovaní nejen v Ostravě ale kompletně po celé České republice. Neúčtujeme žádné skryté a vedlejší poplatky. Naše ceny jsou přehledné a vždy uvedené v ceníku služeb stěhování. Své objednávky stěhování můžete kdykoli provést prostřednictvím objednávkového formuláře stěhování. V Ostravě stěhujeme pod registrovanou a kvalitní značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Ostravě, ale i při stěhování do Ostravy, z Ostravy nebo po Ostravě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Ostravě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Ostrava ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ostravě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com