EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Ostrava

Stěhování OstravaStěhování Ostrava – Nejen v Ostravě a širokém okolí Ostravy vám prostřednictvím naší franchisové společnosti EXTRA SLUŽBY zajistíme kvalitní, rychlé a spolehlivé stěhování domácností, stěhování bytů nebo stěhování domů. Zajistíme vám stěhování bytových a nebytových prostor nejen pro soukromé potřeby, ale i pro podnikatele a společnosti. Poskytneme vám stěhování kanceláří, stěhování firem, stěhování skladů, stěhování restaurací, jídelen a kaváren, stěhování hotelů a pensionů, stěhování obchodních prostor či prodejen, ale i stěhování fitness strojů, výrobních strojů a strojních zařízení. Přestěhujeme nábytek, běžné domácí vybavení a domácí spotřebiče, přestěhujeme interiérové předměty, obrazy a plátna, rostliny, ale také pianina či klavíry, trezory a jiná těžká břemena.
Přenášíme, přemisťujeme a stěhujeme i stavební materiály jako třeba cihly, okna, dveře, sanitu nebo obklady či dlažbu. V případě zájmu pro nás není problém zajistit vám i kompletní mezinárodní stěhování z Ostravy nebo do Ostravy. Všechny stěhované věci vám obalíme vlastním obalovým materiálem. Veškeré přepravované věci jsou vždy pojištěné ve výši 3 000 000 Kč. Naše stěhovací práce vám na Ostravsku poskytneme nepřetržitě, 24 hodin denně včetně svátků i víkendů.
Máme jednotné ceny stěhovaní nejen v Ostravě ale kompletně po celé České republice. Neúčtujeme žádné skryté a vedlejší poplatky. Naše ceny jsou přehledné a vždy uvedené v ceníku služeb stěhování. Své objednávky stěhování můžete kdykoli provést prostřednictvím objednávkového formuláře stěhování. V Ostravě stěhujeme pod registrovanou a kvalitní značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Ostravě, ale i při stěhování do Ostravy, stěhování z Ostravy nebo při stěhování po Ostravě! Nenabízíme levné stěhování v Ostravě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Ostravě. Před požadovaným stěhováním v Ostravě nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Ostravě si prohlédněte náš ceník stěhování Ostrava (viz stěhování Ostrava ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ostravě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook