EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Ostrava

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ OSTRAVA

Stěhování Ostrava - Nejen v Ostravě a širokém okolí Ostravy vám prostřednictvím naší franchisové společnosti EXTRA SLUŽBY zajistíme kvalitní, rychlé a spolehlivé stěhování domácností, stěhování bytů nebo stěhování domů. Zajistíme vám stěhování bytových a nebytových prostor nejen pro soukromé potřeby, ale i pro podnikatele a společnosti. Poskytneme vám stěhování kanceláří, stěhování firem, stěhování skladů, stěhování restaurací, jídelen a kaváren, stěhování hotelů a pensionů, stěhování obchodních prostor či prodejen, ale i stěhování fitness strojů, výrobních strojů a strojních zařízení. Přestěhujeme nábytek, běžné domácí vybavení a domácí spotřebiče, přestěhujeme interiérové předměty, obrazy a plátna, rostliny, ale také pianina či klavíry, trezory a jiná těžká břemena.

Přenášíme, přemisťujeme a stěhujeme i stavební materiály jako třeba cihly, okna, dveře, sanitu nebo obklady či dlažbu. V případě zájmu pro nás není problém zajistit vám i kompletní mezinárodní stěhování z Ostravy nebo do Ostravy. Všechny stěhované věci vám obalíme vlastním obalovým materiálem. Veškeré přepravované věci jsou vždy pojištěné ve výši 3 000 000 Kč. Naše stěhovací práce vám na Ostravsku poskytneme nepřetržitě, 24 hodin denně včetně svátků i víkendů.

Máme jednotné ceny stěhovaní nejen v Ostravě ale kompletně po celé České republice. Neúčtujeme žádné skryté a vedlejší poplatky. Naše ceny jsou přehledné a vždy uvedené v ceníku služeb stěhování. Své objednávky stěhování můžete kdykoli provést prostřednictvím objednávkového formuláře stěhování. V Ostravě stěhujeme pod registrovanou a kvalitní značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Ostravě, ale i při stěhování do Ostravy, stěhování z Ostravy nebo při stěhování po Ostravě! Nenabízíme levné stěhování v Ostravě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Ostravě.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Ostravě, ale i při stěhování do Ostravy, stěhování z Ostravy nebo při stěhování po Ostravě! Nenabízíme levné stěhování v Ostravě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Ostravě.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ostravě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook