EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Rokycany

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ ROKYCANY

Stěhování Rokycany - Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Rokycanech a v okolí Rokycan nabízíme kvalitní a spolehlivé stěhovací služby. Profesionální stěhování firem, stěhování skladů, stěhování kanceláří a archivů, stěhování domů, stěhování bytů a stěhování domácností. Součástí našich služeb je vyklízení bytových a nebytových prostor, skladování a montáž a demontáž nábytku.

Na Rokycansku vám zajistíme stěhování restaurací i barů, stěhování obchodů či prodejen, ale i stěhování hotelů, hotýlků a pensionů. Pokaždé bude s naší profesionální společností EXTRA STĚHOVÁNÍ o vás velmi dobře postaráno. S našimi stěhovacími službami máte možnost využít zdarma zapůjčení stěhovacích krabic, obalového materiálu sloužící proti poničení stěhovaných věcí a také prohlídky stěhovaných domácností naším technikem. V případě zájmu vám můžeme zajistit i úklidy nebo údržby nemovitostí. Ceny za stěhování máme jednotné pro Rokycany i celou ČR. Odstěhujeme těžká břemena, trezory, velké i malé hudební nástroje, různá zařízení i posilovací stroje.

Stěhováci ve žlutém vám nejen v Rokycanech poskytnou kvalitní a spolehlivé stěhovací služby. Všechny stěhovací práce poskytujeme o víkendech i svátcích, vždy dle vašich potřeb, 24 hodin denně. Standardem je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Centrální bezplatná zelená linka 800 66 88 88.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Rokycanech, ale i při stěhování do Rokycan, stěhování z Rokycan nebo při stěhování po Rokycanech! Nenabízíme levné stěhování v Rokycanech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Rokycanech.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Rokycanech, ale i při stěhování do Rokycan, stěhování z Rokycan nebo při stěhování po Rokycanech! Nenabízíme levné stěhování v Rokycanech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Rokycanech.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rokycanech zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Rokycanech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rokycanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Rokycany

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Rokycan. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Rokycany-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Rokycan. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Rokycanech. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Rokycan do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Rokycanech s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Rokycanech. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Rokycan. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Rokycanech využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Rokycany-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rokycan. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook