Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Jeseník

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jeseník a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jeseníku zajistí? V Jeseníku a širokém okolí stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme velké i malé domácnosti, ale také stěhujeme firmy, stěhujeme hotely, stěhujeme restaurační zařízení, stěhujeme kanceláře, stěhujeme obchody i prodejny. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajišťuje na Olomoucku kompletní servis stěhování nepřetržitě, 365 dní v roce. Při stěhování a manipulaci s nákladem používáme profesionální vybavení.
V případě vašeho zájmu vám zapůjčíme stěhovací krabice i obalový materiál a vše vám v předstihu dovezeme na adresu, kterou sami určíte. Součástí našich stěhovacích služeb je pojištění nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny stěhování bez dalších příplatků. Na základě vaší objednávky vám odstěhujeme nábytek, křehké předměty, cennosti, exponáty ale také stroje, těžká břemena i trezory.
Pracovníci společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ budou velmi potěšeni, pokud vám v Jeseníku a okolí budou moci poskytnout své stěhovací práce tak, abyste se stali našimi dalšími spokojenými klienty. EXTRA STĚHOVÁNÍ je zárukou jistoty a kvality stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jeseníku, ale i při stěhování do Jeseníku, z Jeseníku nebo po Jeseníku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jeseníku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Jeseník ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jeseníku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com