EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Jeseník

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ JESENÍK

Stěhování Jeseník - V Jeseníku a širokém okolí stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme velké i malé domácnosti, ale také stěhujeme firmy, stěhujeme hotely, stěhujeme restaurační zařízení, stěhujeme kanceláře, stěhujeme obchody i prodejny. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajišťuje na Olomoucku kompletní servis stěhování nepřetržitě, 365 dní v roce. Při stěhování a manipulaci s nákladem používáme profesionální vybavení.

V případě vašeho zájmu vám zapůjčíme stěhovací krabice i obalový materiál a vše vám v předstihu dovezeme na adresu, kterou sami určíte. Součástí našich stěhovacích služeb je pojištění nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny stěhování bez dalších příplatků. Na základě vaší objednávky vám odstěhujeme nábytek, křehké předměty, cennosti, exponáty ale také stroje, těžká břemena i trezory.

Pracovníci společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ budou velmi potěšeni, pokud vám v Jeseníku a okolí budou moci poskytnout své stěhovací práce tak, abyste se stali našimi dalšími spokojenými klienty. EXTRA STĚHOVÁNÍ je zárukou jistoty a kvality stěhovacích služeb.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Jeseníku, ale i při stěhování do Jeseníku, stěhování z Jeseníku nebo při stěhování po Jeseníku! Nenabízíme levné stěhování v Jeseníku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jeseníku.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Jeseníku, ale i při stěhování do Jeseníku, stěhování z Jeseníku nebo při stěhování po Jeseníku! Nenabízíme levné stěhování v Jeseníku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jeseníku.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jeseníku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Jeseník

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Jeseníku. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Jeseníku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Jeseník-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Jeseníku. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Jeseníku do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Jeseníku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Jeseníku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Jeseníku. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Jeseníku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Jeseník-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Jeseníku. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook