EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Rychnov nad Kněžnou

Stěhování Rychnov nad KněžnouStěhování Rychnov nad Kněžnou – Nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale v celém Královéhradeckém kraji vám nabízíme kompletní, kvalitní a profesionální stěhovací služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám zajistí spolehlivé stěhování domů, stěhování bytů, stěhování firem, ale i stěhování kanceláří, archivů, úřadů, trezorů či pianin. Zajistíme vám stěhování chat či chalup, stěhování prodejen, stěhování ubytoven a pensionů. Přestěhujeme vám veškeré vybavení, zařízení, předměty a stroje přesně tak, jak si budete sami přát.
V případě zájmu vám můžeme váš stěhovaný nábytek, předměty či vybavení uskladnit ve vlastních skladových prostorech. Jednotné a přehledné ceny stěhovacích služeb máme nejen v Rychnově, ale stejné a neměnné ceny jsou i po celé ČR. Neúčtujeme žádné skryté příplatky, všechny ceny máme neustále zobrazené on-line v našem ceníku stěhování. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je standardem u všech našich posádek.
Nejen v Rychnově nad Kněžnou se můžete spolehnout na rychlost, kvalitu a profesionalitu našich stěhovacích prací. EXTRA SLUŽBY poskytuje 24 hodin denně včetně svátků a víkendů ty nejlepší stěhovací a vyklízecí služby nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale v celém jeho okolí.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Rychnově nad Kněžnou, ale i při stěhování do Rychnova nad Kněžnou, stěhování z Rychnova nad Kněžnou nebo při stěhování po Rychnově nad Kněžnou! Nenabízíme levné stěhování v Rychnově nad Kněžnou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Rychnově nad Kněžnou. Před požadovaným stěhováním v Rychnově nad Kněžnou nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Rychnově nad Kněžnou si prohlédněte náš ceník stěhování Rychnov nad Kněžnou (viz stěhování Rychnov nad Kněžnou ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Rychnov nad Kněžnou

Stěhování Rychnov nad Kněžnou-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Rychnova nad Kněžnou. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Rychnova nad Kněžnou. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Rychnova nad Kněžnou do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Rychnově nad Kněžnou s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Rychnově nad Kněžnou. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Rychnova nad Kněžnou. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Rychnově nad Kněžnou využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Rychnov nad Kněžnou -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rychnova nad Kněžnou. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Rychnově nad Kněžnou. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook