Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Rychnov nad Kněžnou

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Rychnov nad Kněžnou a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Rychnově nad Kněžnou zajistí? Nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale v celém Královéhradeckém kraji vám nabízíme kompletní, kvalitní a profesionální stěhovací služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám zajistí spolehlivé stěhování domů, stěhování bytů, stěhování firem, ale i stěhování kanceláří, archivů, úřadů, trezorů či pianin. Zajistíme vám stěhování chat či chalup, stěhování prodejen, stěhování ubytoven a pensionů. Přestěhujeme vám veškeré vybavení, zařízení, předměty a stroje přesně tak, jak si budete sami přát.
V případě zájmu vám můžeme váš stěhovaný nábytek, předměty či vybavení uskladnit ve vlastních skladových prostorech. Jednotné a přehledné ceny stěhovacích služeb máme nejen v Rychnově, ale stejné a neměnné ceny jsou i po celé ČR. Neúčtujeme žádné skryté příplatky, všechny ceny máme neustále zobrazené on-line v našem ceníku stěhování. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je standardem u všech našich posádek.
Nejen v Rychnově nad Kněžnou se můžete spolehnout na rychlost, kvalitu a profesionalitu našich stěhovacích prací. EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje 24 hodin denně včetně svátků a víkendů ty nejlepší stěhovací a vyklízecí služby nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale v celém jeho okolí.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale i při stěhování do Rychnova nad Kněžnou, z Rychnova nad Kněžnou nebo po Rychnově nad Kněžnou! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Rychnově nad Kněžnou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Rychnov nad Kněžnou ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com