Objednat

Stěhování Ústí nad Labem, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Ústí nad Labem a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Ústí nad Labem zajistí? V Ústí nad Labem a celém jeho krásném okolí již řadu let profesionálně stěhujeme domácnosti, stěhujeme rodinné domy, stěhujeme hotely, provozovny, velké i malé firmy, ale stěhujeme i kanceláře. Stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovny, stěhujeme prodejny i obchody. Součástí našich špičkových stěhovacích služeb společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ je v Ústí nad Labem nejen montáž a demontáž nábytku, ale také dodání obalových materiálů a stěhovacích krabic.

Co stěhujeme

Veškeré stěhovací práce jsou zajišťovány a poskytovány zkušenými a proškolenými odborníky v oboru stěhování. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Ústí nad Labem ten nejkvalitnější stěhovací servis pro soukromé osoby, podnikatele i pro firmy. Veškeré služby jsou poskytovány za přehledné a velmi solidní ceny uvedené v našem ceníku stěhovacích služeb. Všechny předměty a náklad, který je přepravován společností EXTRA STĚHOVÁNÍ je pojištěn a dobře zabezpečen.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně jsme na Ústecku připraveni postarat se o přepravu a přestěhování vašeho nábytku, přestěhování kuchyňských linek, přestěhování domácích spotřebičů, přestěhování kancelářského nábytku nebo například přemístění a vynošení stavebního materiálu. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás zárukou jistoty a kvality stěhovacích služeb.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Ústí nad Labem

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Ústí nad Labem, ale i při stěhování do Ústí nad Labem, z Ústí nad Labem nebo po Ústí nad Labem! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Ústí nad Labem, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Ústí nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ústí nad Labem zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Ústí nad Labem zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Ústí nad Labem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Ústí nad Labem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Ústí nad Labem. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Ústí nad Labem-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Ústí nad Labem. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Ústí nad Labem do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Ústí nad Labem s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Ústí nad Labem. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Ústí nad Labem. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Ústí nad Labem využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Ústí nad Labem -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Ústí nad Labem. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Ústí nad Labem. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.