Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 128, tento měsíc 428, tento rok 428
Objednat

Stěhování Ústí nad Labem

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Ústí nad Labem a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Ústí nad Labem zajistí? V Ústí nad Labem a celém jeho krásném okolí již řadu let profesionálně stěhujeme domácnosti, stěhujeme rodinné domy, stěhujeme hotely, provozovny, velké i malé firmy, ale stěhujeme i kanceláře. Stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovny, stěhujeme prodejny i obchody. Součástí našich špičkových stěhovacích služeb společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ je v Ústí nad Labem nejen montáž a demontáž nábytku, ale také dodání obalových materiálů a stěhovacích krabic.
Veškeré stěhovací práce jsou zajišťovány a poskytovány zkušenými a proškolenými odborníky v oboru stěhování. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Ústí nad Labem ten nejkvalitnější stěhovací servis pro soukromé osoby, podnikatele i pro firmy. Veškeré služby jsou poskytovány za přehledné a velmi solidní ceny uvedené v našem ceníku stěhovacích služeb. Všechny předměty a náklad, který je přepravován společností EXTRA STĚHOVÁNÍ je pojištěn a dobře zabezpečen.
24 hodin denně jsme na Ústecku připraveni postarat se o přepravu a přestěhování vašeho nábytku, přestěhování kuchyňských linek, přestěhování domácích spotřebičů, přestěhování kancelářského nábytku nebo například přemístění a vynošení stavebního materiálu. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás zárukou jistoty a kvality stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Ústí nad Labem, ale i při stěhování do Ústí nad Labem, z Ústí nad Labem nebo po Ústí nad Labem! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Ústí nad Labem, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Ústí nad Labem ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Ústí nad Labem zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com