EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Chomutov

Stěhování ChomutovPotřebujete zajistit stěhování v Chomutově a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? V Chomutově a jeho celém sousedství stěhujeme bytové i nebytové prostory nejen pro soukromé osoby, ale i pro podnikatele, firmy a instituce. Přestěhujeme domy, přestěhujeme domácnosti, přestěhujeme chalupy, přestěhujeme byty. Zajistíme vám stěhování hotelu, stěhování restaurace, stěhování prodejny nebo třeba stěhování stavebního materiálu, či vybavení jídelny. Profesionální a kompletní stěhovací servis vám poskytneme 24 hodin denně, 365 dní. Stěhujeme víkendy i svátky za neměnných cenových podmínek.
Přestěhujeme běžné předměty, přestěhujeme nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, sochy, sklo i květiny. Přestěhujeme nadměrné náklady, těžká břemena, fitness stroje, přestěhujeme trezory i sejfy. Montáž a demontáž nábytku je standardem našich stěhovacích služeb v Chomutově. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje veškeré své stěhovací služby pouze se zkušenými, spolehlivými a proškolenými pracovníky oblečenými ve žlutých stejnokrojích.
Naše stěhovací franchisová společnost vám před stěhováním vypracuje nezávaznou cenovou nabídku. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je u všech našich posádek automatické. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás v Chomutově zárukou kvality a jistoty.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Chomutově, ale i při stěhování do Chomutova, z Chomutova nebo po Chomutově! Nenabízíme levné stěhování v Chomutově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Chomutov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chomutově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook