Objednat

Stěhování Mladá Boleslav, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Mladá Boleslav a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Mladé Boleslavi zajistí? Profesionální a spolehlivé stěhovací služby. To je to, co vám můžeme v Mladé Boleslavi a jejím blízkém okolí poskytnout pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje širokou škálu stěhovacích služeb na profesionální úrovni. Stěhujeme bytové jednotky, stěhujeme domky, stěhujeme firmy, stěhujeme i kanceláře. Jsme odborníci na stěhování hotelů a ubytoven, stěhování prodejen či stěhování restaurací.

Co stěhujeme

Poskytujeme mezinárodní stěhování po celé Evropské Unii, stěhujeme úřady i instituce. Konzultace a osobní prohlídka odborným technikem před stěhováním bytových či nebytových prostor je standardem našich stěhovacích služeb poskytovaných v Mladé Boleslavi. Nejen naše centrální linka 800 66 88 88 je vám k dispozici 24 hodin denně, ale také všechny proškolené posádky jsou každý den připravené poskytnout vám naše stěhovací práce. Své objednávky můžete zadávat i v našem objednávkovém formuláři stěhování.

Vycházíme vám vstříc

Zajistíme a dodáme vám kvalitní obalový materiál a krabice na stěhování. Přestěhujeme vám trezory, sejfy, posilovací stroje, klavíry i piana. Stěhujeme nábytek, obrazy, květiny i elektroniku. Vyzkoušejte si stěhování v Mladé Boleslavi se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ a přesvědčte se sami o naší profesionalitě a o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Mladá Boleslav

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mladé Boleslavi, ale i při stěhování do Mladé Boleslavi, z Mladé Boleslavi nebo po Mladé Boleslavi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Mladé Boleslavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Mladá Boleslav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Mladé Boleslavi zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Mladé Boleslavi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Mladá Boleslav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Mladé Boleslavi. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Mladá Boleslav-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Mladé Boleslavi. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Mladé Boleslavi do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Mladé Boleslavi s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Mladé Boleslavi. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Mladé Boleslavi. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Mladé Boleslavi využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Mladá Boleslav -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Mladé Boleslavi. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Mladé Boleslavi. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.