Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Mladá Boleslav

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Mladá Boleslav a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Mladé Boleslavi zajistí? Profesionální a spolehlivé stěhovací služby. To je to, co vám můžeme v Mladé Boleslavi a jejím blízkém okolí poskytnout pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje širokou škálu stěhovacích služeb na profesionální úrovni. Stěhujeme bytové jednotky, stěhujeme domky, stěhujeme firmy, stěhujeme i kanceláře. Jsme odborníci na stěhování hotelů a ubytoven, stěhování prodejen či stěhování restaurací.
Poskytujeme mezinárodní stěhování po celé Evropské Unii, stěhujeme úřady i instituce. Konzultace a osobní prohlídka odborným technikem před stěhováním bytových či nebytových prostor je standardem našich stěhovacích služeb poskytovaných v Mladé Boleslavi. Nejen naše centrální linka 800 66 88 88 je vám k dispozici 24 hodin denně, ale také všechny proškolené posádky jsou každý den připravené poskytnout vám naše stěhovací práce. Své objednávky můžete zadávat i v našem objednávkovém formuláři stěhování.
Zajistíme a dodáme vám kvalitní obalový materiál a krabice na stěhování. Přestěhujeme vám trezory, sejfy, posilovací stroje, klavíry i piana. Stěhujeme nábytek, obrazy, květiny i elektroniku. Vyzkoušejte si stěhování v Mladé Boleslavi se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ a přesvědčte se sami o naší profesionalitě a o našich kvalitách.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mladé Boleslavi, ale i při stěhování do Mladé Boleslavi, z Mladé Boleslavi nebo po Mladé Boleslavi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Mladé Boleslavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Mladá Boleslav ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si v Mladé Boleslavi zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com