Stěhování Pardubický kraj, stěhovací práce

Pardubický kraj

Přímo sousedí se Středočeským, Olomouckým a Jihomoravským krajem a na jihozápadní hranici s krajem Vysočina. Ale také na své severní straně přímo sousedí s Polskou republikou. Na česko-polské hranici se nachází třetí nejvyšší pohoří v české Republice, masív Králického Sněžníku. Největším a také krajským městem jsou Pardubice s téměř sto tisíci obyvateli, druhé největší město je Chrudim a poté Svitavy, což jsou hlavní města stejnojmenných okresů. V roce 2017 se k naší síti připojila mezinárodní kamionová společnost CEE Logistics a.s., která vlastní několik poboček EXTRA STĚHOVÁNÍ a nabízí tak naše stěhovácké služby v celém Pardubickém kraji. Tímto krokem pouze logicky rozšířila své portfolio autodopravy a díky zkušenostem se velmi rychle stala plnohodnotným členem sítě. Obsazení tohoto okresu pro naši společnost bylo strategické ve smyslu expanze na východ České republiky. Ale díky své poloze je strategickým místem i pro franchisanty, kteří nejčastěji stěhují Pardubice-Brno či Pardubice-Praha a naopak.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Chrudim Jedná se o okres ležící v Pardubickém kraji, který sousedí s okresy Ústí nad Orlicí, Svitavy, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou či okresem Kutná Hora. Zároveň město Chrudim je druhým největším městem v kraji a i zde poskytujeme své stěhovací práce pro obyvatele při stěhování domů či bytů, ale i stěhování hotelů a restaurací.

Chci se stěhovat v Chrudimi

Pardubice Pardubice jsou domovem extraligového hokejového klubu HC Dynamo Pardubice hrajícího své domácí zápasy v Enteria Areně, ale také přímo v tomto městě má sídlo jeden z našich franchisantů EXTRA STĚHOVÁNÍ, který zde poskytuje služby stěhování a vyklízení. Symbolem Parubického okresu je především hrad Kunětická hora.

Chci se stěhovat v Pardubicích

Svitavy V okrese Svitavy působí naši stěhováci již řadu let a poskytují zde své stěhovací a vyklízecí práce pod zavedenou značkou kvality EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jedná se o okres mimo jiné sousedící s okresy Chrudim či Ústí nad Orlicí. Okresem protéká řeka Svitavy a mezi pamětihodnosti se řadí například Ottendorferův dům či Mariánský sloup.

Chci se stěhovat ve Svitavách

Ústí nad Orlicí Okres v Pardubickém kraji, kde nabízíme profesionální stěhovací služby pod záštitou značky EXTRA STĚHOVÁNÍ. Největším městem okresu není jak by se mohlo zdát Ústí nad Orlicí, ale Česká Třebová. Sídlí zde také 2. největší výrobci autobusů v ČR, a to Iveco ve Vysokém Mýtě, dříve známé jako Karosa a SOR Libchavy.

Chci se stěhovat v Ústí nad Orlicí