EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování bytů Česká republika

Stěhování bytů Česká republikaStěhování bytů Česká republika – Potřebujete zajistit spolehlivé stěhování bytu v Čechách nebo na Moravě? Jsme profesionální stěhovací společnost z České republiky, která vám tyto stěhovací služby zajistí kompletně na celém území České republiky. Naše mezinárodní franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám na celém území Evropské unie zajistí bezproblémové přestěhování vašeho bytu a domácnosti. Váš byt či byty kdykoli přestěhujeme na základě vaší objednávky, přesně ve zvoleném termínu, který si sami zvolíte. Standardní stěhování bytů v České republice automaticky zahrnuje demontáž a následnou montáž nábytku, a zajištění dostatečného množství obalových materiálů potřebných pro zajištění stěhování vašeho bytu či domácnosti. Veškerý stěhovaný nábytek a kompletní vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného užitkového automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme přesně tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními moderními stěhovacími vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytů neomezených velikostí, a to nejen na území celé České republiky, ale i kompletně po celé Evropské unii. V případě vašich dalších požadavků týkajících se stěhování bytu vám je milerádi splníme.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování bytu v České republice, ale i při stěhování bytu do České republiky, stěhování bytu z České republiky nebo při stěhování bytu po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice. Před požadovaným stěhováním v České republice nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v České republice si prohlédněte náš ceník stěhování Česká republika (viz stěhování Česká republika ceník).
Máte kromě stěhování bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook