Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 20, tento týden 88, tento měsíc 443, tento rok 443
Objednat

Stěhování bytů a apartmánů Česká republika

stěhování bytů a apartmánů

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování bytů ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete zajistit spolehlivé stěhování bytu v Čechách nebo na Moravě? Jsme profesionální stěhovací společnost z České republiky, která vám tyto stěhovací služby zajistí kompletně na celém území České republiky. Naše mezinárodní franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ vám na celém území Evropské unie zajistí bezproblémové přestěhování vašeho bytu a domácnosti. Váš byt či byty kdykoli přestěhujeme na základě vaší objednávky, přesně ve zvoleném termínu, který si sami zvolíte. Standardní stěhování bytů v České republice automaticky zahrnuje demontáž a následnou montáž nábytku, a zajištění dostatečného množství obalových materiálů potřebných pro zajištění stěhování vašeho bytu či domácnosti. Veškerý stěhovaný nábytek a kompletní vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného užitkového automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme přesně tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními moderními stěhovacími vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytů neomezených velikostí, a to nejen na území celé České republiky, ale i kompletně po celé Evropské unii. V případě vašich dalších požadavků týkajících se stěhování bytu vám je milerádi splníme.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování bytu do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování bytů Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com