Objednat

Stěhování Česká republika, stěhování bytu či apartmánu

stěhování bytů

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování bytů ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete zajistit spolehlivé stěhování bytu v Čechách nebo na Moravě? Jsme profesionální stěhovací společnost z České republiky, která vám tyto stěhovací služby zajistí kompletně na celém území České republiky. Naše mezinárodní franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ vám na celém území Evropské unie zajistí bezproblémové přestěhování vašeho bytu a domácnosti. Váš byt či byty kdykoli přestěhujeme na základě vaší objednávky, přesně ve zvoleném termínu, který si sami zvolíte. Standardní stěhování bytů v České republice automaticky zahrnuje demontáž a následnou montáž nábytku, a zajištění dostatečného množství obalových materiálů potřebných pro zajištění stěhování vašeho bytu či domácnosti. Veškerý stěhovaný nábytek a kompletní vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného užitkového automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme přesně tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními moderními stěhovacími vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytů neomezených velikostí, a to nejen na území celé České republiky, ale i kompletně po celé Evropské unii. V případě vašich dalších požadavků týkajících se stěhování bytu vám je milerádi splníme.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování bytů do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování bytů Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování bytů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování bytů Česká republika vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Skvělý přístup stěhováků. Milí, vstřícní, ochotní, neskutečně obětaví. Stěhování bytu z České republiky zvládli rychleji než já osobákem. Doporučuji a budu doporučovat. Kluci se skutečně nemají za co stydět. Byly naprosto skvělí stejně jako cena za jejich výbornou práci.Stěhování bytu mé matky z České republiky bylo provedeno naprosto luxusně. Pánům skutečně moc moc děkuju jak se o nás postarali. Svojí práci ovládají skvěle, vřele doporučuji 👍 👍.Stěhovací firma EXTRA STĚHOVÁNÍ byla velmi profesionální při stěhování našeho bytu v České republice, se službami jsme byli velice spokojeni.Stěhování bytu do České republiky. Naprostá spokojenost. O vše se postarali, neměli jsme s ničím žádné starosti. Chtěl bych pánům touto cestou poděkovat. Určitě doporučuji využívat tuto společnost EXTRA SLUŽBY.Doporučila jsem tyto stěhováky svým klientům. Kluci jsou makáči. Stěhování bytu z České republiky proběhlo tak rychle, že jsem se nestačila ani rozkoukat a naši klienti byli kompletně přestěhováni. Stěhováci byli velmi ochotní, ohleduplní a milí. S cenou naprostá spokojenost, co se domluvilo, to také platilo. Kluky budu rozhodně dál doporučovat. Skutečně jsem byla velmi mile překvapena profesionálním a spolehlivým přístupem této stěhovací firmy. V dnešní době se to tak často nevidí, natož když jsem zjistila, že je to celkem velká nadnárodní franchisová společnost EXTRA SLUŽBY. Většinou je u takto velkých společností zmatek, ale tady bylo vše naprosto dokonale zorganizované, od počáteční komunikace až do finálního ukončení stěhování bytu.Využila jsem jak úklid tak stěhování bytu z České republiky, spokojenost, doporučuju.Chtěla bych poděkovat za perfektní služby. Včera jsme měli objednané stěhování bytu v České republice na 13 h. Pánové přijeli přesně tak, jak bylo domluveno. Stěhování proběhlo naprosto v pořádku, byli skvělí!!! Děkuji za profesionální přístup, byli jsme opravdu moc spokojeni!