EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování domácnosti Česká republika

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ DOMÁCNOSTÍ v České republice

Stěhování domácností v České republice - Potřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby kdekoli v České republice zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z České republiky, která vám velmi ráda vyjde vstříc a nabídne vám své stěhovací služby. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vašich domácností. Se stěhováním domácností se vám velice rádi časově přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Standardní stěhování domácností v České republice samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku, který se bude stěhovat proti případnému poškození. Standardní je i dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následná montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek týkající se stěhovacích prací při zajištění stěhování domácností kdekoli v České republice, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Automatické je i pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování domácnosti v České republice, ale i při stěhování domácnosti do České republiky, stěhování domácnosti z České republiky nebo při stěhování domácnosti po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice.

Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook