Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování domácnosti Česká republika

800 66 88 88Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování domácnosti ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby kdekoli v České republice zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z České republiky, která vám velmi ráda vyjde vstříc a nabídne vám své stěhovací služby. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vašich domácností. Se stěhováním domácností se vám velice rádi časově přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Standardní stěhování domácností v České republice samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku, který se bude stěhovat proti případnému poškození. Standardní je i dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následná montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek týkající se stěhovacích prací při zajištění stěhování domácností kdekoli v České republice, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Automatické je i pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování domácnosti do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování domácnosti Česká republika ceník).
Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com