Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 23, tento týden 91, tento měsíc 446, tento rok 446
Objednat

Stěhování vybavení domácnosti Česká republika

stěhování vybavení domácnosti

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování domácnosti ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby kdekoli v České republice zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z České republiky, která vám velmi ráda vyjde vstříc a nabídne vám své stěhovací služby. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vašich domácností. Se stěhováním domácností se vám velice rádi časově přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Standardní stěhování domácností v České republice samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku, který se bude stěhovat proti případnému poškození. Standardní je i dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následná montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek týkající se stěhovacích prací při zajištění stěhování domácností kdekoli v České republice, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Automatické je i pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování domácnosti do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování domácnosti Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com