Objednat

Stěhování Česká republika, stěhování domácnosti či vybavení

stěhování domácností

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování domácností ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby kdekoli v České republice zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z České republiky, která vám velmi ráda vyjde vstříc a nabídne vám své stěhovací služby. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vašich domácností. Se stěhováním domácností se vám velice rádi časově přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Standardní stěhování domácností v České republice samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku, který se bude stěhovat proti případnému poškození. Standardní je i dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následná montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek týkající se stěhovacích prací při zajištění stěhování domácností kdekoli v České republice, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Automatické je i pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování domácností do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování domácností Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování domácností zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování domácností Česká republika vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Byť se jednalo o malé stěhování domácnosti v České republice, tato společnost nám poskytla naprosto skvělý servis. Děkujeme jim za jejich ochotu a rychlost, s jakou nám poskytly své stěhovací služby. Děkujeme i za zajištění úklidu.Velmi solidní a profesionální jednání při domlouvání stěhování domácnosti v České republice. Dochvilnost rychlost, skvělé odvedená práce, doporučuji.V sobotu jsme využili služeb této společnosti při stěhování naší domácnosti v České republice. Profesionální přístup, Výborné vystupování. Za nás dáváme společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ palec nahoru 👍.Stěhovali jsme celou domácnost naší babičky. Zásluhou pánů ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme byli kompletně hotový za 6 hodin. Chtěla bych pánům poděkovat a pochválit je za jejich přístup k nám, obyčejným lidem, kteří se stěhováním nemají žádné zkušenosti. Rozhodně obdivuji jejich šikovnost a pracovitost. Vřele doporučuji.Stěhování domácnosti v České republice – vše proběhlo v naprostém pořádku chválím, děkuji, doporučuji.Tato společnost mi zajišťovala stěhování v České republice. Stěhoval jsem celou svoji domácnost včetně veškerého vybavení garáže a dílny. Vše co jsme si domluvili platilo. Seděla doba stěhování, seděla i cena stěhování. Chválím komplexnost služeb této společnosti.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme si vybrali pro stěhování naší domácnosti v České republice na základě doporučení od našich přátel. Děkujeme našim přátelům a hlavně děkujeme této stěhovací společnosti, která se u nás naprosto skvěle postaral. Určitě budeme doporučovat dál.