EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování trezorů Česká republika

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ TREZORŮ v České republice

Stěhování trezorů v České republice - Přemýšlíte nad tím, kdo vám v České republice pomůže přestěhovat těžký či objemný trezor? Chcete přestěhovat trezor nebo trezorovou skříň a přemýšlíte jak? Sami, ani s kamarády či sousedy to raději nezkoušejte. Může to být skutečně velmi nebezpečné. Trezory váží stovky kilogramů a k manipulaci s takto těžkými předměty je opravdu lepší, objednat si stěhovací společnost, která se na toto stěhování trezorů specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která odborně poskytuje své stěhovací služby, vám velmi rádi pomůže při stěhování trezorů či trezorových skříní, a to kdekoli na území celé České republiky. Máme potřebné stěhovací vybavení a pomůcky, které se pro stěhování takto těžkých předmětů používají. Máme značné zkušenosti a máme proškolené odborníky, kteří vám se stěhováním trezorů v České republice rádi pomůžou a poradí. Pokud bude potřeba, zajistíme vám kdekoli v České republice i jeřáby či jinou těžkou techniku potřebnou pro zajištění bezpečného stěhování. Vy se nemusíte o nic starat a hlavně nemusíte riskovat.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování trezoru či trezorové skříně v České republice, ale i při stěhování trezoru či trezorové skříně do České republiky, stěhování trezoru či trezorové skříně z České republiky nebo při stěhování trezoru či trezorové skříně po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice.

Máte kromě stěhování trezoru či trezorové skříně zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook