Objednat

Stěhování Česká republika, stěhování trezoru či sejfu

stěhování trezorů

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování trezorů ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Přemýšlíte nad tím, kdo vám v České republice pomůže přestěhovat těžký či objemný trezor? Chcete přestěhovat trezor nebo trezorovou skříň a přemýšlíte jak? Sami, ani s kamarády či sousedy to raději nezkoušejte. Může to být skutečně velmi nebezpečné. Trezory váží stovky kilogramů a k manipulaci s takto těžkými předměty je opravdu lepší, objednat si stěhovací společnost, která se na toto stěhování trezorů specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která odborně poskytuje své stěhovací služby, vám velmi rádi pomůže při stěhování trezorů či trezorových skříní, a to kdekoli na území celé České republiky. Máme potřebné stěhovací vybavení a pomůcky, které se pro stěhování takto těžkých předmětů používají. Máme značné zkušenosti a máme proškolené odborníky, kteří vám se stěhováním trezorů v České republice rádi pomůžou a poradí. Pokud bude potřeba, zajistíme vám kdekoli v České republice i jeřáby či jinou těžkou techniku potřebnou pro zajištění bezpečného stěhování. Vy se nemusíte o nic starat a hlavně nemusíte riskovat.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování trezorů nebo trezorových skříní do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování trezorů Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování trezorů nebo trezorových skříní zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování trezorů Česká republika vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Potřebovali jsme se postarat o vystěhování starého trezoru z naší kanceláře v České republice. Stěhování jsme jeden den objednali, a hned druhý den se nám o toto stěhování chlapi z EXTRA STĚHOVÁNÍ postarali. Výborná zkušenost, určitě budeme využívat i nadále tyto stěhováky z České republiky.Určitě Všem doporučuji. Spolehlivě a rychle bylo o nás postaráno, za rozumnou cenu. Stěhování trezoru do České republiky zvládli na jedničku. Ještě jednou děkujeme!Profesionální a rychlé jednání při stěhování našeho popeláku. Všem můžu doporučit.Skvělý přístup stěhováků při stěhování trezoru v České republice. Milí, vstřícní, ochotní, neskutečně obětaví. Co dokázali unést jsem skutečně nechápal. Doporučuji a všude budu doporučovat.Potřebovali jsme zajistit stěhování trezoru v České republice. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám jako jediná vyšla vstříc v okamžiku, kdy bylo potřeba stěhovat těžkou technikou a zajistit i jeřáb. Vstřícní a spolehliví stěhováci. Děkujeme.?