Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 11, tento týden 46, tento měsíc 53, tento rok 3 406
Objednat

Stěhování trezorů a sejfů Česká republika

stěhování trezorů a sejfů

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování trezorů ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Přemýšlíte nad tím, kdo vám v České republice pomůže přestěhovat těžký či objemný trezor? Chcete přestěhovat trezor nebo trezorovou skříň a přemýšlíte jak? Sami, ani s kamarády či sousedy to raději nezkoušejte. Může to být skutečně velmi nebezpečné. Trezory váží stovky kilogramů a k manipulaci s takto těžkými předměty je opravdu lepší, objednat si stěhovací společnost, která se na toto stěhování trezorů specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která odborně poskytuje své stěhovací služby, vám velmi rádi pomůže při stěhování trezorů či trezorových skříní, a to kdekoli na území celé České republiky. Máme potřebné stěhovací vybavení a pomůcky, které se pro stěhování takto těžkých předmětů používají. Máme značné zkušenosti a máme proškolené odborníky, kteří vám se stěhováním trezorů v České republice rádi pomůžou a poradí. Pokud bude potřeba, zajistíme vám kdekoli v České republice i jeřáby či jinou těžkou techniku potřebnou pro zajištění bezpečného stěhování. Vy se nemusíte o nic starat a hlavně nemusíte riskovat.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování trezoru či trezorové skříně do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování trezorů Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování trezoru či trezorové skříně zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com