EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování trezorů Česká Lípa

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPřemýšlíte nad tím, kdo vám pomůže přestěhovat trezor v České Lípě? Chcete přestěhovat trezor nebo trezorovou skříň a přemýšlíte jak? Sami, ani s kamarády to raději nezkoušejte. Může to být velmi nebezpečné. Trezory váží i stovky kilogramů a k manipulaci s takto těžkými předměty je opravdu lepší, objednat si stěhovací společnost, která se na toto stěhování trezorů specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která odborně poskytuje své stěhovací služby, vám ráda pomůže při stěhování trezoru či trezorových skříní, a to nejen v České Lípě, ale v celém okolí. Máme potřebné vybavení a pomůcky, které se pro stěhování těchto těžkých předmětů používají. Máme zkušenosti a máme proškolené odborníky, kteří vám se stěhováním trezoru v České Lípě rádi pomůžou a poradí. Pokud bude potřeba zajistit jeřáb či jinou těžkou techniku, zajistíme v České Lípě i tyto potřeby. Vy se nemusíte o nic starat a nemusíte riskovat.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České Lípě, ale i při stěhování trezoru či trezorové skříně do České Lípy, z České Lípy nebo po České Lípě! Nenabízíme levné stěhování v České Lípě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování trezorů Česká Lípa ceník).
Máte kromě stěhování trezoru či trezorové skříně zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České Lípě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Skvělý přístup stěhováků při stěhování trezoru v České Lípě. Milí, vstřícní, ochotní, neskutečně obětaví. Co dokázali unést jsem skutečně nechápal. Doporučuji a všude budu doporučovat.Potřebovali jsme zajistit stěhování trezoru v České Lípě. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám jako jediná vyšla vstříc v okamžiku, kdy bylo potřeba stěhovat těžkou technikou a zajistit i jeřáb. Vstřícní a spolehliví stěhováci. Děkujeme.?Profesionální a rychlé jednání při stěhování našeho popeláku. Všem můžu doporučit.Potřebovali jsme se postarat o vystěhování starého trezoru z naší kanceláře v České Lípě. Stěhování jsme jeden den objednali, a hned druhý den se nám o toto stěhování chlapi z EXTRA STĚHOVÁNÍ postarali. Výborná zkušenost, určitě budeme využívat i nadále tyto stěhováky z České Lípy.Určitě Všem doporučuji. Spolehlivě a rychle bylo o nás postaráno, za rozumnou cenu. Stěhování trezoru do České Lípy zvládli na jedničku. Ještě jednou děkujeme!

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook