Stěhování Královéhradecký kraj - stěhovací práce Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Nachází se na severovýchodě Čech a sousedí se státní hranicí Polska. Na jižní straně sousedí s Pardubickým krajem, na západě s krajem Libereckým a jihozápadně se Středočeským krajem. Hlavním krajským městem je, jak název napovídá, Hradec Králové, který je jen několik málo kilometrů vzdálený od Pardubic, proto i v tomto kraji působí mimo jiné náš franchisový partner CEE Logistics a.s. Hradec Králové leží na soutoku Labe s Orlicí, přesto v suchých letních měsících je jedním z nejohroženějších krajů na nedostatek vody. I Hradec má téměř sto tisíc obyvatel a celá hradecko-pardubická aglomerace má téměř třiapadesát tisíc obyvatel. V Královehradeckém kraji je 5 okresů, a to Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov. Ve všech těchto okresech operuje naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a poskytuje své služby stěhování a vyklízení svým klientům. Levně, kvalitně a profesionálně se zárukou kvality včetně víkendů a svátků bez příplatků. Stěhujeme od bytů, přes domy až po hotely či státní instituce.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Hradec Králové Celé území okresu leží v Čechách a má téměř 170 tisíc obyvatel, pro které naše franchisové pobočky EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťují veškeré stěhovací a vyklízecí práce. Město Hradec Králové leží na soutoku řek Labe a Orlice s dominantami jako je katedrála sv. Ducha či Stará radnice. Nejznámější obchodní centrum je OC Futurum s multikinem Cinestar.

Chci se stěhovat v Hradci Králové

Jičín V celém okresu Jičín poskytujeme stěhovací a vyklízecí práce, a to rychle, kvalitně a levně pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvalitně odvedené práce. Tento okres proslavila především pohádková postava loupežník Rumcajs s Mankou a Cipískem z lesa Řáholce. A město Jičín je považováno za jedno z nejkrásnějších měst České republiky.

Chci se stěhovat v Jičíně

Náchod Sousedí s okresy Trutnov, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, ale také s Polsem na severu a nachází se v něm turistická oblast Kladské pomezí, které se kdysi nazývalo Jiráskův kraj. V okrese nabízíme naše stěhovací a vyklízecí služby již řadu let se zárukou kvality se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Náchodě

Rychnov nad Kněžnou Jedná se o okres v Královehradeckém kraji ve kterém naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytují stěhování a vyklízení se zárukou kvality. V okrese se rozmáhá především strojírenský průmysl, který velmi přispívá k tomu, že je v okrese dlouhodobě nejnižší nezaměstnanost v České republice.

Chci se stěhovat v Rychnově nad Kněžnou

Trutnov Trutnov sousedí s okresy Jičín, Hradec Králové, Náchod, Semily a také sdílí státní hranice s polským Slezskem. V tomto okresu dosahuje Česká Republika nejvyšší nadmořské výšky s nejvyšším bodem Sněžkou a protéká zde řeka Labe a i zde nabízejí své profesionální služby naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Trutnově

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 3
PartnerAgapé cz, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Myslivny 495/20, 500 08 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 2