Stěhování Královéhradecký kraj, stěhovací práce

Královéhradecký kraj

Nachází se na severovýchodě Čech a sousedí se státní hranicí Polska. Na jižní straně sousedí s Pardubickým krajem, na západě s krajem Libereckým a jihozápadně se Středočeským krajem. Hlavním krajským městem je, jak název napovídá, Hradec Králové, který je jen několik málo kilometrů vzdálený od Pardubic, proto i v tomto kraji působí mimo jiné náš franchisový partner CEE Logistics a.s. Hradec Králové leží na soutoku Labe s Orlicí, přesto v suchých letních měsících je jedním z nejohroženějších krajů na nedostatek vody. I Hradec má téměř sto tisíc obyvatel a celá hradecko-pardubická aglomerace má téměř třiapadesát tisíc obyvatel. V Královehradeckém kraji je 5 okresů, a to Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov. Ve všech těchto okresech operuje naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a poskytuje své služby stěhování a vyklízení svým klientům. Levně, kvalitně a profesionálně se zárukou kvality včetně víkendů a svátků bez příplatků. Stěhujeme od bytů, přes domy až po hotely či státní instituce.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Hradec Králové Celé území okresu leží v Čechách a má téměř 170 tisíc obyvatel, pro které naše franchisové pobočky EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťují veškeré stěhovací a vyklízecí práce. Město Hradec Králové leží na soutoku řek Labe a Orlice s dominantami jako je katedrála sv. Ducha či Stará radnice. Nejznámější obchodní centrum je OC Futurum s multikinem Cinestar.

Chci se stěhovat v Hradci Králové

Jičín V celém okresu Jičín poskytujeme stěhovací a vyklízecí práce, a to rychle, kvalitně a levně pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvalitně odvedené práce. Tento okres proslavila především pohádková postava loupežník Rumcajs s Mankou a Cipískem z lesa Řáholce. A město Jičín je považováno za jedno z nejkrásnějších měst České republiky.

Chci se stěhovat v Jičíně

Náchod Sousedí s okresy Trutnov, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, ale také s Polsem na severu a nachází se v něm turistická oblast Kladské pomezí, které se kdysi nazývalo Jiráskův kraj. V okrese nabízíme naše stěhovací a vyklízecí služby již řadu let se zárukou kvality se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Náchodě

Rychnov nad Kněžnou Jedná se o okres v Královehradeckém kraji ve kterém naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytují stěhování a vyklízení se zárukou kvality. V okrese se rozmáhá především strojírenský průmysl, který velmi přispívá k tomu, že je v okrese dlouhodobě nejnižší nezaměstnanost v České republice.

Chci se stěhovat v Rychnově nad Kněžnou

Trutnov Trutnov sousedí s okresy Jičín, Hradec Králové, Náchod, Semily a také sdílí státní hranice s polským Slezskem. V tomto okresu dosahuje Česká Republika nejvyšší nadmořské výšky s nejvyšším bodem Sněžkou a protéká zde řeka Labe a i zde nabízejí své profesionální služby naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Trutnově