Objednat

Stěhování Praha 10, stěhovací práce

stěhování

Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 10 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 10 zajistí? Již řadu let stěhujeme vaše domácnosti na Praze 10. Poskytujeme pouze profesionální stěhovací služby za jasně a přehledně stanovených cenových podmínek na základě našeho stěhovacího ceníku. Stěhujeme bytové i nebytové prostory pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. 24 hodin denně, 365 dní v roce zajišťujeme a poskytujeme kompletní stěhovací práce nejen po Praze 10. Stěhujeme jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy, společnosti, úřady a instituce.

Co stěhujeme

Stěhujeme bytové jednotky, stěhujeme rodinné domy a vily, stěhujeme kanceláře, stěhujeme sklady, stěhujeme chalupy i chaty. Na základě objednávky vám v Praze zajistíme stěhování restaurace, stěhování prodejny nebo stěhování hotelu či pensionu. Disponujeme vlastním, moderním vozovým parkem s automobily od 3,5t do 24t. Stěhování poskytujeme nejen v České republice, ale od A do Z se vám postaráme i o mezinárodní stěhování. Přestěhujeme nábytek, kuchyňské nádobí, doplňky, oblečení, nářadí, hračky, šanony i elektroniku. Přestěhujeme i těžká břemena, pianina, klavíry, sochy či umělecké předměty a exponáty. Stěhujeme posilovací stroje, stěhujeme i trezory.

Vycházíme vám vstříc

Pro přepravu a manipulaci s nadměrnými náklady používáme speciální stěhovací popruhy a techniku. Standardem je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Stěhováci ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou kdykoli připraveni, zajistit vám ty nejkvalitnější stěhovací práce na Praze 10. Dnes a denně jsme tu pro vás!

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Praha 10

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 10, ale i při stěhování do Prahy 10, z Prahy 10 nebo po Praze 10! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 10, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha 10 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 10 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si na Praze 10 zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze 10 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Praha 10 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 10. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 10-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 10. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 10 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 10 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 10. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 10. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 10 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 10 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 10. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 10. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.