Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Stěhování Praha 10

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ PRAHA 10

Stěhování Praha 10 - Již řadu let stěhujeme vaše domácnosti na Praze 10. Poskytujeme pouze profesionální stěhovací služby za jasně a přehledně stanovených cenových podmínek na základě našeho stěhovacího ceníku. Stěhujeme bytové i nebytové prostory pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. 24 hodin denně, 365 dní v roce zajišťujeme a poskytujeme kompletní stěhovací práce nejen po Praze 10. Stěhujeme jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy, společnosti, úřady a instituce.

Stěhujeme bytové jednotky, stěhujeme rodinné domy a vily, stěhujeme kanceláře, stěhujeme sklady, stěhujeme chalupy i chaty. Na základě objednávky vám v Praze zajistíme stěhování restaurace, stěhování prodejny nebo stěhování hotelu či pensionu. Disponujeme vlastním, moderním vozovým parkem s automobily od 3,5t do 24t. Stěhování poskytujeme nejen v České republice, ale od A do Z se vám postaráme i o mezinárodní stěhování. Přestěhujeme nábytek, kuchyňské nádobí, doplňky, oblečení, nářadí, hračky, šanony i elektroniku. Přestěhujeme i těžká břemena, pianina, klavíry, sochy či umělecké předměty a exponáty. Stěhujeme posilovací stroje, stěhujeme i trezory.

Pro přepravu a manipulaci s nadměrnými náklady používáme speciální stěhovací popruhy a techniku. Standardem je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Stěhováci ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou kdykoli připraveni, zajistit vám ty nejkvalitnější stěhovací práce na Praze 10. Dnes a denně jsme tu pro vás!

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 10, ale i při stěhování do Prahy 10, stěhování z Prahy 10 nebo při stěhování po Praze 10! Nenabízíme levné stěhování na Praze 10, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 10.


• stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
• 24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
• dodání veškerého obalového materiálu a krabic
• obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
• profesionální manipulační technika a vybavení
• pouze zkušení a proškolení pracovníci
• pojištění ve výši 3 000 000 Kč
• stěhování se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 10, ale i při stěhování do Prahy 10, stěhování z Prahy 10 nebo při stěhování po Praze 10! Nenabízíme levné stěhování na Praze 10, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 10.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 10 zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze stěhování Praha 10

    Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 10. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 10-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 10. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 10 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 10 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 10. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 10. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 10 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 10-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 10. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 10. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt