EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Kroměříž

Stěhování KroměřížStěhování Kroměříž – Profesionální stěhování v Kroměříži a celém jejím okolí precizně a spolehlivě poskytne naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Vystěhujeme, odstěhujeme a přestěhujeme vám domácnosti, přestěhujeme domy, přestěhujeme chaty i chalupy, přestěhujeme kanceláře, sklady, provozovny, stěhujeme prodejny, ale přestěhujeme a přemístíme vám i stavební materiál. Stěhujeme hotely, stěhujeme pensiony, stěhujeme i restaurace. Vysoký a neměnný standard stěhovacích prací vám kdykoli poskytneme nejen v Kroměříži, ale i na celém území Evropské unie.
Zásluhou našich kvalifikovaných a zkušených pracovníkům o vás bude při stěhování bytových i nebytových prostor vždy rychle a kvalitně postaráno. Prioritou našich stěhovacích služeb v Kroměříži je rychlost, kvalita a profesionální přístup k zákazníkům. Přestěhujeme vám osobní věci v pytlích, krabicích i plastových přepravkách, ale také skříně, stoly, nábytek, elektroniku, knihy i tiskopisy. S úsměvem na rtu přestěhujeme i nestandardní a nadměrné předměty, jako jsou například trezory, sejfy, klavíry, piana či pianina. Přestěhujeme vaše fitness centra, kadeřnické salóny i lékařské ordinace.
Montáž a demontáž libovolného druhu nábytku je standardem našich stěhovacích služeb. Obalíme veškeré stěhované předměty vlastními kvalitními obalovými materiály. Stěhujeme každý den, včetně víkendů i svátků. V Kroměříži stěhujeme pod kvalitní značkou EXTRA SLUŽBY, a bude nám ctí, pokud se i vy stanete našimi stálými klienty.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Kroměříži, ale i při stěhování do Kroměříže, stěhování z Kroměříže nebo při stěhování po Kroměříži! Nenabízíme levné stěhování v Kroměříži, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Kroměříži. Před požadovaným stěhováním v Kroměříži nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Kroměříži si prohlédněte náš ceník stěhování Kroměříž (viz stěhování Kroměříž ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kroměříži zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook