EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Cheb

Stěhování ChebStěhování Cheb – Stěhování v Chebu, ale i v celém Karlovarském kraji zajišťujeme pod záštitou značky celoevropské franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme spolehlivě, kvalitně a bezpečně. Mimo samotných stěhovacích služeb vám samozřejmě zajistíme a dodáme veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. Víkendy a svátky jsou u nás za standardních cen a bez příplatků.
K dispozici máme i vlastní skladovací prostory. Na Chebsku přestěhujeme bytové jednotky, přestěhujeme domky, přestěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i hotely, pensiony, ubytovny nebo třeba restaurační zařízení a prodejny. Vaše stěhované a přepravované věci zabalíme, a pojištěný náklad včas dopravíme na vámi určené místo. Rychlá a vstřícná komunikace našich profesionálních stěhováků vám bude skutečně vyhovovat. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář nebo zavolat na bezplatnou centrálu 800 66 88 88 a objednat si libovolné stěhovací služby. Standardem jsou jednotné ceny pro celou ČR, na základě našeho ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné příplatky ani patra.
Nepřetržitě, 24 hodin denně, stěhováci ve žlutém stejnokroji stěhují těžká břemena, stěhují nábytek, elektroniku, domácí spotřebiče, květiny, knihy, oblečení a další osobní věci. EXTRA SLUŽBY poskytuje v Chebu a celém okolí ten nejkvalitnější a kompletní stěhovací servis. Od A do Z se vám postaráme o celý průběh stěhování.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Chebu, ale i při stěhování do Chebu, stěhování z Chebu nebo při stěhování po Chebu! Nenabízíme levné stěhování v Chebu, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Chebu. Před požadovaným stěhováním v Chebu nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Chebu si prohlédněte náš ceník stěhování Cheb (viz stěhování Cheb ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chebu zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Cheb

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Chebu. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Chebu. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Cheb-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Chebu. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Chebu do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Chebu s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Chebu. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Chebu. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování z Chebu. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Chebu využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Cheb -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook