Objednat

Stěhování Cheb, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Cheb a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Chebu zajistí? Stěhování v Chebu, ale i v celém Karlovarském kraji zajišťujeme pod záštitou značky celoevropské franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme spolehlivě, kvalitně a bezpečně. Mimo samotných stěhovacích služeb vám samozřejmě zajistíme a dodáme veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. Víkendy a svátky jsou u nás za standardních cen a bez příplatků.

Co stěhujeme

K dispozici máme i vlastní skladovací prostory. Na Chebsku přestěhujeme bytové jednotky, přestěhujeme domky, přestěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i hotely, pensiony, ubytovny nebo třeba restaurační zařízení a prodejny. Vaše stěhované a přepravované věci zabalíme, a pojištěný náklad včas dopravíme na vámi určené místo. Rychlá a vstřícná komunikace našich profesionálních stěhováků vám bude skutečně vyhovovat. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář nebo zavolat na bezplatnou centrálu 800 66 88 88 a objednat si libovolné stěhovací služby. Standardem jsou jednotné ceny pro celou ČR, na základě našeho ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné příplatky ani patra.

Vycházíme vám vstříc

Nepřetržitě, 24 hodin denně, stěhováci ve žlutém stejnokroji stěhují těžká břemena, stěhují nábytek, elektroniku, domácí spotřebiče, květiny, knihy, oblečení a další osobní věci. EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Chebu a celém okolí ten nejkvalitnější a kompletní stěhovací servis. Od A do Z se vám postaráme o celý průběh stěhování.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Cheb

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Chebu, ale i při stěhování do Chebu, z Chebu nebo po Chebu! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Chebu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Cheb ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chebu zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Chebu zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Chebu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Cheb vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Chebu. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Chebu. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Cheb-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Chebu. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Chebu do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Chebu s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Chebu. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Chebu. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování z Chebu. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Chebu využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Cheb -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.