Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Cheb

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Cheb a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Chebu zajistí? Stěhování v Chebu, ale i v celém Karlovarském kraji zajišťujeme pod záštitou značky celoevropské franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme spolehlivě, kvalitně a bezpečně. Mimo samotných stěhovacích služeb vám samozřejmě zajistíme a dodáme veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. Víkendy a svátky jsou u nás za standardních cen a bez příplatků.
K dispozici máme i vlastní skladovací prostory. Na Chebsku přestěhujeme bytové jednotky, přestěhujeme domky, přestěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i hotely, pensiony, ubytovny nebo třeba restaurační zařízení a prodejny. Vaše stěhované a přepravované věci zabalíme, a pojištěný náklad včas dopravíme na vámi určené místo. Rychlá a vstřícná komunikace našich profesionálních stěhováků vám bude skutečně vyhovovat. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář nebo zavolat na bezplatnou centrálu 800 66 88 88 a objednat si libovolné stěhovací služby. Standardem jsou jednotné ceny pro celou ČR, na základě našeho ceníku stěhování. Neúčtujeme žádné příplatky ani patra.
Nepřetržitě, 24 hodin denně, stěhováci ve žlutém stejnokroji stěhují těžká břemena, stěhují nábytek, elektroniku, domácí spotřebiče, květiny, knihy, oblečení a další osobní věci. EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Chebu a celém okolí ten nejkvalitnější a kompletní stěhovací servis. Od A do Z se vám postaráme o celý průběh stěhování.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Chebu, ale i při stěhování do Chebu, z Chebu nebo po Chebu! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Chebu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Cheb ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Chebu zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com