EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Děčín

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ DĚČÍN

Stěhování Děčín - Nejen v Děčíně poskytujeme kompletní stěhovací a vyklízecí servis. Pod záštitou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytujeme tyto kompletní a ucelené stěhovací služby po celém Ústeckém kraji. Dnes a denně vám zajišťujeme stěhování domů, stěhování bytů, stěhování hotelů, stěhování restaurací, pivnic, barů, cukráren i hospod. Poskytneme vám stěhování skladů, stěhování obchodů i stěhování rekreačních objektů.

Stěhujeme nábytek, stěhujeme i nadměrné náklady jako jsou trezory, piana, posilovací stroje, sochy, ale stěhujeme a přepravujeme i stavební materiál. Veškeré stěhovací práce zajišťujeme vlastními moderními vozidly od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechna tato vozidla pojištěna na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Montáže a demontáže nábytku a kuchyňských linek jsou součástí našich stěhovacích služeb. Veškerý přepravovaný náklad vždy dokonale zajistíme a zabezpečíme proti poškození.

Své stěhovací služby v Děčíně poskytujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků. Po celé ČR stěhuje naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ za jednotné, přehledné a neměnné ceny stěhování. Neúčtujeme žádné poplatky ani příplatky navíc. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ stěhuje po celé České republice, a velmi ráda by stěhovala i vás.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Děčíně, ale i při stěhování do Děčína, stěhování z Děčína nebo při stěhování po Děčíně! Nenabízíme levné stěhování v Děčíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Děčíně.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Děčíně, ale i při stěhování do Děčína, stěhování z Děčína nebo při stěhování po Děčíně! Nenabízíme levné stěhování v Děčíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Děčíně.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Děčíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook