EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Děčín

Stěhování DěčínStěhování Děčín – Nejen v Děčíně poskytujeme kompletní stěhovací a vyklízecí servis. Pod záštitou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme tyto kompletní a ucelené stěhovací služby po celém Ústeckém kraji. Dnes a denně vám zajišťujeme stěhování domů, stěhování bytů, stěhování hotelů, stěhování restaurací, pivnic, barů, cukráren i hospod. Poskytneme vám stěhování skladů, stěhování obchodů i stěhování rekreačních objektů.
Stěhujeme nábytek, stěhujeme i nadměrné náklady jako jsou trezory, piana, posilovací stroje, sochy, ale stěhujeme a přepravujeme i stavební materiál. Veškeré stěhovací práce zajišťujeme vlastními moderními vozidly od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechna tato vozidla pojištěna na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Montáže a demontáže nábytku a kuchyňských linek jsou součástí našich stěhovacích služeb. Veškerý přepravovaný náklad vždy dokonale zajistíme a zabezpečíme proti poškození.
Své stěhovací služby v Děčíně poskytujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků. Po celé ČR stěhuje naše společnost EXTRA SLUŽBY za jednotné, přehledné a neměnné ceny stěhování. Neúčtujeme žádné poplatky ani příplatky navíc. Společnost EXTRA SLUŽBY stěhuje po celé České republice, a velmi ráda by stěhovala i vás.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Děčíně, ale i při stěhování do Děčína, stěhování z Děčína nebo při stěhování po Děčíně! Nenabízíme levné stěhování v Děčíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Děčíně. Před požadovaným stěhováním v Děčíně nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Děčíně si prohlédněte náš ceník stěhování Děčín (viz stěhování Děčín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Děčíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook