EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Rakovník

Stěhování RakovníkStěhování Rakovník – Stěhování bytů, stěhování rodinný domů, stěhování kanceláří, archivů, knihoven, škol i školek. Spolehlivě a kvalitně vám poskytneme i stěhování hotelů, stěhování ubytoven, stěhování restaurací či stěhování prodejen a obchůdků. Veškeré tyto stěhovací práce poskytujeme prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY nejen v Rakovníku, ale naprosto v celém okolí Rakovnicka. Zajistíme vám kompletní stěhovací služby od počátečního naplánování stěhování bytových či nebytových prostor, až po samotné uskutečnění a dokončení stěhovacího procesu.
Stěhovací služby zajišťujeme pouze proškolenými a zkušenými pracovníky, kteří se vždy snaží vyjít každému klientovi maximálně vstříc. Zajišťujeme nejen stěhování například v rámci objektu, ale poskytujeme i mezinárodní stěhování po celé EU. Na základě vašich požadavků přestěhujeme a přemístíme například bílé zboží, elektroniku, přestěhujeme nábytek, hudební nástroje, rostliny, přístroje nebo drobné vybavení bytu. Také vám ale přestěhujeme těžká břemena, přestěhujeme trezory, klavíry či stavební materiál.
K dispozici jsme vám 24 hodin denně, včetně svátků i víkendů. Objednejte si naše stěhovací služby prostřednictvím online objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak rychle naši technici reagují na vaše poptávky. Stěhování v Rakovníku už nemusí být pouze stres a komplikace. Naše zkušená firma EXTRA SLUŽBY vám vždy zajistí bezproblémové a pohodové stěhovací práce.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Rakovníku, ale i při stěhování do Rakovníku, stěhování z Rakovníku nebo při stěhování po Rakovníku! Nenabízíme levné stěhování v Rakovníku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Rakovníku. Před požadovaným stěhováním v Rakovníku nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Rakovníku si prohlédněte náš ceník stěhování Rakovník (viz stěhování Rakovník ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rakovníku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Rakovník

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Rakovníku. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Rakovník-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Rakovníku. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Rakovníku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Rakovníku do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Rakovníku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Rakovníku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Rakovníku. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Rakovníku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Rakovník -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rakovníku. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook