Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Rakovník

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Rakovník a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Rakovníku zajistí? Stěhování bytů, stěhování rodinný domů, stěhování kanceláří, archivů, knihoven, škol i školek. Spolehlivě a kvalitně vám poskytneme i stěhování hotelů, stěhování ubytoven, stěhování restaurací či stěhování prodejen a obchůdků. Veškeré tyto stěhovací práce poskytujeme prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY nejen v Rakovníku, ale naprosto v celém okolí Rakovnicka. Zajistíme vám kompletní stěhovací služby od počátečního naplánování stěhování bytových či nebytových prostor, až po samotné uskutečnění a dokončení stěhovacího procesu.
Stěhovací služby zajišťujeme pouze proškolenými a zkušenými pracovníky, kteří se vždy snaží vyjít každému klientovi maximálně vstříc. Zajišťujeme nejen stěhování například v rámci objektu, ale poskytujeme i mezinárodní stěhování po celé EU. Na základě vašich požadavků přestěhujeme a přemístíme například bílé zboží, elektroniku, přestěhujeme nábytek, hudební nástroje, rostliny, přístroje nebo drobné vybavení bytu. Také vám ale přestěhujeme těžká břemena, přestěhujeme trezory, klavíry či stavební materiál.
K dispozici jsme vám 24 hodin denně, včetně svátků i víkendů. Objednejte si naše stěhovací služby prostřednictvím online objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak rychle naši technici reagují na vaše poptávky. Stěhování v Rakovníku už nemusí být pouze stres a komplikace. Naše zkušená firma EXTRA STĚHOVÁNÍ vám vždy zajistí bezproblémové a pohodové stěhovací práce.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Rakovníku, ale i při stěhování do Rakovníku, z Rakovníku nebo po Rakovníku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Rakovníku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Rakovník ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rakovníku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com