EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Louny

Stěhování LounyStěhování Louny – Jak v Lounech, tak i v celém okolí Loun vám zajistíme a poskytneme kompletní a profesionální stěhovací servis od kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na Ústecku nepřetržitě poskytujeme stěhování domácností, stěhování kanceláří, stěhování bytů, ale i stěhování chat a chalup. Zajišťujeme stěhování hotelů i ubytoven, stěhování restaurací a hospod, ale přestěhujeme i obchodní centra či prodejny. Pro všechny klienty máme jednotné a přehledné ceny za stěhovací služby. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté poplatky.
Objednejte si u nás lokální stěhování v Lounech nebo mezinárodní stěhování pomocí webového objednávkového formuláře nebo zavolejte našim operátorkám na linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami, jak rychle se s vámi naši technici spojí, a domluví s vámi celý průběh stěhování bytových či nebytových objektů. EXTRA SLUŽBY vám automaticky při každém stěhování nabídne a zajistí montáž i demontáž nábytku nebo kuchyňských linek.
Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří se vám budou na 100% věnovat. Před každým stěhováním vám v případě vašeho zájmu dodáme veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. Síť EXTRA SLUŽBY vám v Lounech a okolí zajistí to nejkvalitnější a nejspolehlivější stěhování.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Lounech, ale i při stěhování do Loun, stěhování z Loun nebo při stěhování po Lounech! Nenabízíme levné stěhování v Lounech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Lounech. Před požadovaným stěhováním v Lounech nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Lounech si prohlédněte náš ceník stěhování Louny (viz stěhování Louny ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Lounech zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook