EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Louny

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ LOUNY

Stěhování Louny - Jak v Lounech, tak i v celém okolí Loun vám zajistíme a poskytneme kompletní a profesionální stěhovací servis od kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na Ústecku nepřetržitě poskytujeme stěhování domácností, stěhování kanceláří, stěhování bytů, ale i stěhování chat a chalup. Zajišťujeme stěhování hotelů i ubytoven, stěhování restaurací a hospod, ale přestěhujeme i obchodní centra či prodejny. Pro všechny klienty máme jednotné a přehledné ceny za stěhovací služby. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté poplatky.

Objednejte si u nás lokální stěhování v Lounech nebo mezinárodní stěhování pomocí webového objednávkového formuláře nebo zavolejte našim operátorkám na linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami, jak rychle se s vámi naši technici spojí, a domluví s vámi celý průběh stěhování bytových či nebytových objektů. EXTRA STĚHOVÁNÍ vám automaticky při každém stěhování nabídne a zajistí montáž i demontáž nábytku nebo kuchyňských linek.

Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří se vám budou na 100% věnovat. Před každým stěhováním vám v případě vašeho zájmu dodáme veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Lounech a okolí zajistí to nejkvalitnější a nejspolehlivější stěhování.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Lounech, ale i při stěhování do Loun, stěhování z Loun nebo při stěhování po Lounech! Nenabízíme levné stěhování v Lounech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Lounech.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Lounech, ale i při stěhování do Loun, stěhování z Loun nebo při stěhování po Lounech! Nenabízíme levné stěhování v Lounech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Lounech.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Lounech zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook