Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Jičín

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jičín a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jičíně zajistí? Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování chalup a chat, archivů, rezidencí i celých firem vám poskytneme v Jičíně i celém jeho okolí. Pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY na Jičínsku poskytujeme ty nejkvalitnější stěhovací služby. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhují naši profesionální stěhováci ve žlutých stejnokrojích tak, abyste byli maximálně spokojeni. Stěhujeme i pensiony a hotely, stěhujeme bary i hospody, stěhujeme krámy i prodejny.
V Jičíně i celé ČR máme jednotné, neměnné a jasně přehledné ceny stěhování, neúčtujeme žádné další poplatky. Nedílnou součástí našich stěhovacích služeb v Jičíně je bezpečné zabalení přepravovaného nákladu včetně odborné demontáže a následná montáž nábytku. Přesně podle vašich požadavků a pokynů přestěhujeme nábytek, přestěhujeme těžká břemena, kancelářský nábytek a vybavení, stroje, kotle i stavební materiál. K dispozici máme i vlastní skladovací prostory.
Kompletní stěhovací servis poskytujeme jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy, podnikatele či úřady. Standardem našich stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Specialisté na stěhování ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ se o vás na Jičínsku velmi dobře postarají.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jičíně, ale i při stěhování do Jičína, z Jičína nebo po Jičíně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Jičín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jičíně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com