EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Jičín

Stěhování JičínStěhování Jičín – Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování chalup a chat, archivů, rezidencí i celých firem vám poskytneme v Jičíně i celém jeho okolí. Pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY na Jičínsku poskytujeme ty nejkvalitnější stěhovací služby. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhují naši profesionální stěhováci ve žlutých stejnokrojích tak, abyste byli maximálně spokojeni. Stěhujeme i pensiony a hotely, stěhujeme bary i hospody, stěhujeme krámy i prodejny.
V Jičíně i celé ČR máme jednotné, neměnné a jasně přehledné ceny stěhování, neúčtujeme žádné další poplatky. Nedílnou součástí našich stěhovacích služeb v Jičíně je bezpečné zabalení přepravovaného nákladu včetně odborné demontáže a následná montáž nábytku. Přesně podle vašich požadavků a pokynů přestěhujeme nábytek, přestěhujeme těžká břemena, kancelářský nábytek a vybavení, stroje, kotle i stavební materiál. K dispozici máme i vlastní skladovací prostory.
Kompletní stěhovací servis poskytujeme jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy, podnikatele či úřady. Standardem našich stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Specialisté na stěhování ze sítě EXTRA SLUŽBY se o vás na Jičínsku velmi dobře postarají.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Jičíně, ale i při stěhování do Jičína, stěhování z Jičína nebo při stěhování po Jičíně! Nenabízíme levné stěhování v Jičíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jičíně. Před požadovaným stěhováním v Jičíně nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Jičíně si prohlédněte náš ceník stěhování Jičín (viz stěhování Jičín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jičíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Jičín

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Jičíně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Jičína. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Jičín-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Jičína. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Jičína do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Jičíně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Jičíně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Jičína. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Jičíně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Jičína. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování Jičín -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook