EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Třebíč

Stěhování TřebíčPotřebujete zajistit stěhování v Třebíči a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Přímo v Třebíči, ale i po celém Třebíčsku poskytujeme kompletní, spolehlivé a profesionální stěhovací služby od A do Z. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v Třebíči zajistí kvalitní stěhování a vyklízení bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování skladů, výrobních hal, ale i stěhování úřadů či institucí. Ručíme za celkový průběh stěhování bytových i nebytových prostor, bez ohledu na to, o jaký druh stěhování se jedná.
Stěhujeme a přenášíme veškeré vybavení bytů i domácností. Stěhujeme hotely i jejich vybavení. Stěhujeme restaurace i jejich zařízení. Stěhujeme bytové doplňky, stěhujeme nábytek, křehké předměty, obrazy i exponáty. Stěhujeme trezory, sejfy, pianina i klavíry. Stěhujeme strojní zařízení, těžká břemena, stěhujeme stavební materiál. Centrální bezplatná linka 800 66 88 88 je pro příjem vašich objednávek v provozu 24 hodin, přičemž si stěhovací práce můžete objednat i prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Vždy se vám dostane rychlé odezvy našich stěhovacích techniků.
24 hodin denně nejen přijímáme objednávky, ale stěhujeme a poskytujeme kompletní stěhovací služby včetně sobot i nedělí. Nejen v Třebíči máte prostřednictvím společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ zajištěn precizní stěhovací servis za velmi solidních a přehledných cen stěhování.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Třebíči, ale i při stěhování do Třebíče, z Třebíče nebo po Třebíči! Nenabízíme levné stěhování v Třebíči, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Třebíč ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Třebíči zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Třebíč

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Třebíči. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Třebíče. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Třebíč-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Třebíče. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Třebíče do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Třebíči s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Třebíči. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Třebíče. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Třebíči využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Třebíč -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Třebíče. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook