Objednat

Stěhování Třebíč, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Třebíč a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Třebíči zajistí? Přímo v Třebíči, ale i po celém Třebíčsku poskytujeme kompletní, spolehlivé a profesionální stěhovací služby od A do Z. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v Třebíči zajistí kvalitní stěhování a vyklízení bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování skladů, výrobních hal, ale i stěhování úřadů či institucí. Ručíme za celkový průběh stěhování bytových i nebytových prostor, bez ohledu na to, o jaký druh stěhování se jedná.

Co stěhujeme

Stěhujeme a přenášíme veškeré vybavení bytů i domácností. Stěhujeme hotely i jejich vybavení. Stěhujeme restaurace i jejich zařízení. Stěhujeme bytové doplňky, stěhujeme nábytek, křehké předměty, obrazy i exponáty. Stěhujeme trezory, sejfy, pianina i klavíry. Stěhujeme strojní zařízení, těžká břemena, stěhujeme stavební materiál. Centrální bezplatná linka 800 66 88 88 je pro příjem vašich objednávek v provozu 24 hodin, přičemž si stěhovací práce můžete objednat i prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Vždy se vám dostane rychlé odezvy našich stěhovacích techniků.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně nejen přijímáme objednávky, ale stěhujeme a poskytujeme kompletní stěhovací služby včetně sobot i nedělí. Nejen v Třebíči máte prostřednictvím společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ zajištěn precizní stěhovací servis za velmi solidních a přehledných cen stěhování.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Třebíč

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Třebíči, ale i při stěhování do Třebíče, z Třebíče nebo po Třebíči! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Třebíči, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Třebíč ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Třebíči zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Třebíči zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Třebíči řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Třebíč vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Třebíči. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Třebíče. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Třebíč-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Třebíče. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Třebíče do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Třebíči s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Třebíči. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Třebíče. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Třebíči využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Třebíč -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Třebíče. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.