EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Praha 9

Stěhování Praha 9Potřebujete zajistit stěhování na Praze 9 a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? 24 hodin denně na Praze 9 stěhujeme a poskytujeme veškeré stěhovací práce na základě vašich objednávek a vašich požadavků. Již řadu let profesionálně a kvalitně stěhujeme domácnosti, stěhujeme domy, stěhujeme byty, ale stěhujeme i firmy, stěhujeme kanceláře, archivy, knihovny, kulturní domy, půdy, garáže i sklady. Stěhování bytových a nebytových prostor v Praze poskytujeme nepřetržitě, včetně víkendů i svátků. Stejně nepřetržitě funguje i naše centrální bezplatná infolinka EXTRA SLUŽBY 800 66 88 88.
Před stěhováním vaší domácnosti, stěhováním firmy či jiného objektu si můžete vyžádat prohlídku naším odborným technikem, který vám na základě této prohlídky sdělí nezávaznou cenovou nabídku a doporučí množství obalového materiálu a stěhovacích krabic. Veškeré stěhovací úkony provádí zkušení a šikovní pracovníci. Přepravu zajišťujeme moderními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny pro přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč.
Za veškeré naše stěhovací služby ručíme. Standardně poskytujeme i montáže a demontáže nábytku a kuchyní. Přestěhujeme trezory, přestěhujeme stavební materiál, přestěhujeme umělecké předměty, domácí spotřebiče, interiérové předměty, plátna, rostliny i obrazy. Stěhujeme hotely, stěhujeme i restaurace. Nejen po Praze 9, ale kompletně po celé Praze stěhujeme pod kvalitní a prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 9, ale i při stěhování do Prahy 9, z Prahy 9 nebo po Praze 9! Nenabízíme levné stěhování na Praze 9, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Praha 9 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 9 zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha 9

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 9. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 9-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 9. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 9 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 9 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 9. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 9. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 9 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 9 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 9. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 9. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook