Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Praha 9

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 9 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 9 zajistí? 24 hodin denně na Praze 9 stěhujeme a poskytujeme veškeré stěhovací práce na základě vašich objednávek a vašich požadavků. Již řadu let profesionálně a kvalitně stěhujeme domácnosti, stěhujeme domy, stěhujeme byty, ale stěhujeme i firmy, stěhujeme kanceláře, archivy, knihovny, kulturní domy, půdy, garáže i sklady. Stěhování bytových a nebytových prostor v Praze poskytujeme nepřetržitě, včetně víkendů i svátků. Stejně nepřetržitě funguje i naše centrální bezplatná infolinka EXTRA SLUŽBY 800 66 88 88.
Před stěhováním vaší domácnosti, stěhováním firmy či jiného objektu si můžete vyžádat prohlídku naším odborným technikem, který vám na základě této prohlídky sdělí nezávaznou cenovou nabídku a doporučí množství obalového materiálu a stěhovacích krabic. Veškeré stěhovací úkony provádí zkušení a šikovní pracovníci. Přepravu zajišťujeme moderními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny pro přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč.
Za veškeré naše stěhovací služby ručíme. Standardně poskytujeme i montáže a demontáže nábytku a kuchyní. Přestěhujeme trezory, přestěhujeme stavební materiál, přestěhujeme umělecké předměty, domácí spotřebiče, interiérové předměty, plátna, rostliny i obrazy. Stěhujeme hotely, stěhujeme i restaurace. Nejen po Praze 9, ale kompletně po celé Praze stěhujeme pod kvalitní a prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 9, ale i při stěhování do Prahy 9, z Prahy 9 nebo po Praze 9! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 9, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 9 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 9 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com