Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Karviná

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Karviná a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Karviné zajistí? V Karviné a celém širokém okolí Karviné vám nabízí franchisová síť EXTRA SLUŽBY kompletní a spolehlivý stěhovací servis. Ať už se jedná o stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem nebo stěhování kanceláří, vždycky vám bude poskytnutý špičkový stěhovací servis. Stěhujeme na jakoukoliv vzdálenost - do vedlejší ulice, ale i do jiných států. Stěhujeme nejen domácnosti, ale stěhujeme i hotely, stěhujeme restaurace, stěhujeme prodejny i krámy.
Poskytneme vám osobní prohlídku technikem pro nezávaznou kalkulaci stěhování. Zajistíme potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. V Karviné jsme vám s našimi stěhovacími službami k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Přestěhujeme vám běžný nábytek, osobní věci, domácí spotřebiče, elektroniku, exponáty, ale také se zaměřujeme na stěhování těžkých břemen, pianin, stěhování trezorů a strojů.
Moc dobře víme, jak náročné může stěhování být a proto se vám ho všichni naši pracovníci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ budou snažit maximálně usnadnit. V Karviné a celém Moravskoslezském kraji se vám dostane profesionálních a kvalitních stěhovacích prací pouze se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Karviné, ale i při stěhování do Karviné, z Karviné nebo po Karviné! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Karviné, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Karviná ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Karviné zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com