EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Karviná

Stěhování KarvináStěhování Karviná – V Karviné a celém širokém okolí Karviné vám nabízí franchisová síť EXTRA SLUŽBY kompletní a spolehlivý stěhovací servis. Ať už se jedná o stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem nebo stěhování kanceláří, vždycky vám bude poskytnutý špičkový stěhovací servis. Stěhujeme na jakoukoliv vzdálenost - do vedlejší ulice, ale i do jiných států. Stěhujeme nejen domácnosti, ale stěhujeme i hotely, stěhujeme restaurace, stěhujeme prodejny i krámy.
Poskytneme vám osobní prohlídku technikem pro nezávaznou kalkulaci stěhování. Zajistíme potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. V Karviné jsme vám s našimi stěhovacími službami k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Přestěhujeme vám běžný nábytek, osobní věci, domácí spotřebiče, elektroniku, exponáty, ale také se zaměřujeme na stěhování těžkých břemen, pianin, stěhování trezorů a strojů.
Moc dobře víme, jak náročné může stěhování být a proto se vám ho všichni naši pracovníci ze sítě EXTRA SLUŽBY budou snažit maximálně usnadnit. V Karviné a celém Moravskoslezském kraji se vám dostane profesionálních a kvalitních stěhovacích prací pouze se společností EXTRA SLUŽBY.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Karviné, ale i při stěhování do Karviné, stěhování z Karviné nebo při stěhování po Karviné! Nenabízíme levné stěhování v Karviné, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Karviné. Před požadovaným stěhováním v Karviné nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Karviné si prohlédněte náš ceník stěhování Karviná (viz stěhování Karviná ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Karviné zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook