EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 207, tento měsíc 417, tento rok 11 827
Objednat

Stěhování Most

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Mostě a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Poptáváte kvalitní a spolehlivé stěhování v Mostě nebo v jeho okolí? Po celé České republice vám franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajistí a poskytne širokou škálu stěhovacích služeb. Stěhujeme domy, stěhujeme byty, stěhujeme obchody, stěhujeme instituce, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme obchodní domy, stěhujeme hospody i fitness centra. Poskytujeme mezinárodní stěhování. Po celé ČR stěhujeme za jednotné a přehledné ceny na základě našeho ceníku stěhovacích služeb. Neúčtujeme si víkendy, svátky ani žádné další poplatky.
Každý den vyřizujeme co nejrychleji vaše poptávky po stěhování, které si můžete kdykoli zadat do našeho objednávkového formuláře. Veškeré stěhovací práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými odborníky ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stejně tak kvalitně a odborně je vaše vybavení či zboží i přepravováno - pojištěnými moderními vozidly od 3,5t do 24t. Budete-li potřebovat pro své stěhování bytových či nebytových prostor obalový materiál nebo stěhovací krabice, velmi rádi vám je dodáme ještě před termínem stěhování.
Všichni pracovníci naší sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám jsou k dispozici 24hodin denně, 365 dní v roce. Přestěhujeme vám trezory, sejfy, posilovací stroje, přestěhujeme nábytek, obrazy, květiny, sklo i elektroniku. Jakékoli stěhování v Mostě pro vás bude s naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ příjemné a pohodové.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mostě, ale i při stěhování do Mostu, z Mostu nebo po Mostě! Nenabízíme levné stěhování v Mostě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Most ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mostě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook