Objednat

Stěhování Most, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Most a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Mostě zajistí? Poptáváte kvalitní a spolehlivé stěhování v Mostě nebo v jeho okolí? Po celé České republice vám franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajistí a poskytne širokou škálu stěhovacích služeb. Stěhujeme domy, stěhujeme byty, stěhujeme obchody, stěhujeme instituce, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme obchodní domy, stěhujeme hospody i fitness centra. Poskytujeme mezinárodní stěhování. Po celé ČR stěhujeme za jednotné a přehledné ceny na základě našeho ceníku stěhovacích služeb. Neúčtujeme si víkendy, svátky ani žádné další poplatky.

Co stěhujeme

Každý den vyřizujeme co nejrychleji vaše poptávky po stěhování, které si můžete kdykoli zadat do našeho objednávkového formuláře. Veškeré stěhovací práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými odborníky ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stejně tak kvalitně a odborně je vaše vybavení či zboží i přepravováno - pojištěnými moderními vozidly od 3,5t do 24t. Budete-li potřebovat pro své stěhování bytových či nebytových prostor obalový materiál nebo stěhovací krabice, velmi rádi vám je dodáme ještě před termínem stěhování.

Vycházíme vám vstříc

Všichni pracovníci naší sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám jsou k dispozici 24hodin denně, 365 dní v roce. Přestěhujeme vám trezory, sejfy, posilovací stroje, přestěhujeme nábytek, obrazy, květiny, sklo i elektroniku. Jakékoli stěhování v Mostě pro vás bude s naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ příjemné a pohodové.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Most

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mostě, ale i při stěhování do Mostu, z Mostu nebo po Mostě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Mostě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Most ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mostě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Mostě zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Mostě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Most vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Mostě. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Mostu. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Most-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Mostu. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Mostu do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Mostě s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Mostě. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Mostu. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování z Mostu. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Mostě využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Most -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.