EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Most

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ MOST

Stěhování Most - Poptáváte kvalitní a spolehlivé stěhování v Mostě nebo v jeho okolí? Po celé České republice vám franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajistí a poskytne širokou škálu stěhovacích služeb. Stěhujeme domy, stěhujeme byty, stěhujeme obchody, stěhujeme instituce, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme obchodní domy, stěhujeme hospody i fitness centra. Poskytujeme mezinárodní stěhování. Po celé ČR stěhujeme za jednotné a přehledné ceny na základě našeho ceníku stěhovacích služeb. Neúčtujeme si víkendy, svátky ani žádné další poplatky.

Každý den vyřizujeme co nejrychleji vaše poptávky po stěhování, které si můžete kdykoli zadat do našeho objednávkového formuláře. Veškeré stěhovací práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými odborníky ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stejně tak kvalitně a odborně je vaše vybavení či zboží i přepravováno - pojištěnými moderními vozidly od 3,5t do 24t. Budete-li potřebovat pro své stěhování bytových či nebytových prostor obalový materiál nebo stěhovací krabice, velmi rádi vám je dodáme ještě před termínem stěhování.

Všichni pracovníci naší sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám jsou k dispozici 24hodin denně, 365 dní v roce. Přestěhujeme vám trezory, sejfy, posilovací stroje, přestěhujeme nábytek, obrazy, květiny, sklo i elektroniku. Jakékoli stěhování v Mostě pro vás bude s naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ příjemné a pohodové.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Mostě, ale i při stěhování do Mostu, stěhování z Mostu nebo při stěhování po Mostě! Nenabízíme levné stěhování v Mostě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Mostě.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Mostě, ale i při stěhování do Mostu, stěhování z Mostu nebo při stěhování po Mostě! Nenabízíme levné stěhování v Mostě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Mostě.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mostě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook