Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Praha 4

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 4 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 4 zajistí? Již řadu let poskytujeme kompletní stěhovací servis v Praze 4 a celém okolí Prahy. Kvalitně a spolehlivě v Praze stěhujeme pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Praze vám zajistíme odborné stěhovací služby při stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování úřadů, stěhování restaurací, pivnic, skladů, stěhování obchodů i stěhování kanceláří. Přemisťujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty jako je nábytek, osobní věci, oblečení, knihy, bytové dekorace, zrcadla či květiny, ale standardně stěhujeme i klavíry, stěhujeme trezory, šanony, vybavení prodejen nebo například stavební materiál. Stěhujeme hotely, pensiony i ubytovny.
S našimi stěhovacími službami jsme vám k dispozici 24 hodin denně, včetně svátků i veškerých víkendů. Montáž a demontáž nábytku je samozřejmostí při poskytování stěhovacích prací naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ. Veškeré obalové materiály a stěhovací krabice potřebné pro stěhování bytových i nebytových objektů vám zajistíme a dodáme v množství, které si budete sami přát. Objednávky můžete provádět pomocí objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální linky 800 66 88 88.
Předností našich zkušených stěhováků je vždy vstřícný a profesionální přístup ke klientům. EXTRA STĚHOVÁNÍ nabízí jednotné a přehledné ceny pro celou Českou republiku. Neúčtujeme žádné vedlejší poplatky. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Praze 4 poskytne ty nejkvalitnější stěhovací a vyklízecí služby. Vždy kvalitně, spolehlivě a rychle.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 4, ale i při stěhování do Prahy 4, z Prahy 4 nebo po Praze 4! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 4, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 4 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 4 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com