Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Praha 1

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 1 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 1 zajistí? Profesionální a kvalitní stěhovací služby vám v Praze 1 zajistí a poskytne prověřená franchisová síť stěhováků ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. V Praze 1 vám přestěhujeme všechny možné bytové i nebytové prostory – stěhujeme kanceláře, stěhujeme firmy, stěhujeme sklady, stěhujeme domy, stěhujeme byty, ale stěhujeme i školy, školky, cukrárny a kavárny. Stěhujeme kosmetické i kadeřnické salony, stěhujeme i fitness centra. Kdykoli vám zajistíme stěhování restaurace nebo například stěhování hotelu či stěhování ubytovny.
Proškolení a zkušení stěhováci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou připraveni 24 hodin denně, aby splnily vaše požadavky a přání týkající se stěhování na Praze 1. Stěhování zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto moderní vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Mezinárodní stěhování je běžným standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Při stěhování vám samozřejmě dodáme veškerý potřebný obalový materiál, bublinkové fólie, lepenky i stěhovací krabice. Přestěhujeme vám domácnosti, stěhujeme nábytek, pianina, tiskárny, PC sestavy i trezory. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je běžnou součástí námi poskytovaných stěhovacích prací.
Objednejte si naše stěhovací služby prostřednictvím objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak dokonalé a spolehlivé služby naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ dokáže v Praze 1 zajistit a poskytnout. Objednávky můžete provádět i prostřednictvím centrální bezplatné linky EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 1, ale i při stěhování do Prahy 1, z Prahy 1 nebo po Praze 1! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 1, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 1 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 1 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com