EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Praha 1

Stěhování Praha 1Stěhování Praha 1 – Profesionální a kvalitní stěhovací služby vám v Praze 1 zajistí a poskytne prověřená franchisová síť stěhováků ze společnosti EXTRA SLUŽBY. V Praze 1 vám přestěhujeme všechny možné bytové i nebytové prostory – stěhujeme kanceláře, stěhujeme firmy, stěhujeme sklady, stěhujeme domy, stěhujeme byty, ale stěhujeme i školy, školky, cukrárny a kavárny. Stěhujeme kosmetické i kadeřnické salony, stěhujeme i fitness centra. Kdykoli vám zajistíme stěhování restaurace nebo například stěhování hotelu či stěhování ubytovny.
Proškolení a zkušení stěhováci ze sítě EXTRA SLUŽBY jsou připraveni 24 hodin denně, aby splnily vaše požadavky a přání týkající se stěhování na Praze 1. Stěhování zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto moderní vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Mezinárodní stěhování je běžným standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Při stěhování vám samozřejmě dodáme veškerý potřebný obalový materiál, bublinkové fólie, lepenky i stěhovací krabice. Přestěhujeme vám domácnosti, stěhujeme nábytek, pianina, tiskárny, PC sestavy i trezory. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je běžnou součástí námi poskytovaných stěhovacích prací.
Objednejte si naše stěhovací služby prostřednictvím objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak dokonalé a spolehlivé služby naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY dokáže v Praze 1 zajistit a poskytnout. Objednávky můžete provádět i prostřednictvím centrální bezplatné linky EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 1, ale i při stěhování do Prahy 1, stěhování z Prahy 1 nebo při stěhování po Praze 1! Nenabízíme levné stěhování na Praze 1, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 1. Před požadovaným stěhováním na Praze 1 nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb na Praze 1 si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 1 (viz stěhování Praha 1 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 1 zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha 1

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 1. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 1-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 1. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 1 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 1 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 1. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 1. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 1 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 1 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 1. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 1. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook