Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Praha 6

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 6 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 6 zajistí? Na Praze 6 a širokém okolí Prahy stěhujeme malé i velké domácnosti, stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme sklepy, zahrady ale také stěhujeme celé společnosti, stěhujeme kanceláře, stěhujeme prodejny i obchody. Franchisová síť společnosti EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní servis stěhování a vyklízení na celém území Prahy. EXTRA STĚHOVÁNÍ je synonymum kvality, spolehlivosti a profesionality v oboru stěhovacích služeb. Přemísťujeme a stěhujeme v rámci objektu, ale zajišťujeme i mezinárodní stěhování po celé Evropské unii. Stěhujeme restaurace, bary i jídelny.
Stěhujeme nábytek, stěhujeme stavební materiál, stěhujeme vybavení restaurací, osobní věci, cennosti, stěhujeme exponáty, ale také stěhujeme posilovací stroje, stěhujeme trezory, sejfy i klavíry a piana. Zajišťujeme stěhování hotelů, pensionů i ubytoven. Při manipulaci s nákladem používáme jen to nejkvalitnější profesionální vybavení. Při přepravě stěhovaných věcí používáme vlastní moderní automobily od 3,5t do 24t, přičemž veškeré tyto automobily sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou pojištěné na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Všechny stěhovací služby poskytujeme non-stop, 24 hodin denně.
Stěhujeme bytové i nebytové prostory za jasně přehledné hodinové taxy, na základě našeho stěhovacího ceníku. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté poplatky. Pracovníci sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ budou velmi potěšeni, pokud se i vy, v Praze 6 stanete našimi dalšími, spokojenými zákazníky.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 6, ale i při stěhování do Prahy 6, z Prahy 6 nebo po Praze 6! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 6, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 6 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 6 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com