EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování nábytku Praha 6

Stěhování nábytku Praha 6

Stěhování nábytku na Praze 6 (šest)

Stěhování nábytku Praha 6 (šest) - Požadujete přestěhovat nábytek na Praze 6 (šest)? Potřebujete vystěhovat starý nábytek na Praze 6 (šest) či okolí a nastěhovat nový? Chcete přivézt a nastěhovat a smontovat nový nábytek z prodejny? Zavolejte nám! Oslovte nás se svojí žádostí o stěhování nábytku na Praze 6 (šest) nebo v okolí. Jakýkoli nábytek vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vystěhuje, vyklidí, přiveze, nastěhuje nebo sestaví. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či kancelářský nábytek, postaráme se vám o kompletní stěhovací servis nejen na Praze 6 (šest), ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování nábytku na Praze 6 (šest), ale i při stěhování nábytku do Prahy 6 (šest), stěhování nábytku z Prahy 6 (šest) nebo při stěhování nábytku po Praze 6 (šest)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 6 (šest), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 6 (šest). Před stěhováním na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 6 (šest) (viz stěhování Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě stěhování nábytku zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 6 (šest) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování nábytku Praha 6

Kluci byli perfektní ! Starý nábytek z bytu na Praze 6 (šest) vystěhovali a odvezli a nový přivezli a smontovali, tak jak babička chtěla. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek na Praze 6 (šest) tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. Velice děkuji pánům za vše.Chtěl by jsem této společnosti moc poděkovat za kvalitní práci při stěhování nábytku z mého bytu na Praze 6 (šest). Chlapci byli ochotní a všichni ve žlutém. Bylo poznat, že jsou to skutečně profíci, kteří ví jak co chytit a odnést.Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci při nastěhování nového nábytku do naší kanceláře na Praze 6 (šest). Nábytek nám nejen vynosili, ale i sestavili. Skvělý stěhovací servis.Stěhování sedačky a skříní na Praze 6 (šest). Skvělý přístup, výborná domluva, za mě naprostá spokojenost... mohu jen doporučit!Byla jsem maximálně spokojená... Stěhování nábytku do našeho bytečku na Praze 6 (šest) proběhlo na výbornou. Doporučuji👍.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook